Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce pro Institut preventivní medicíny  (Přečteno 13375 krát)
OndrejVitek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 18, 2012, 08:35:39 pm »

Dobrý den.
Mé jméno je Ondřej Vitek a mám pro Vás nabídku práce. Zastupuju institut preventivní medicíny se sídlem v Praze s týmem lékařů po celé České a Slovenské Republice a rozšiřujeme pole působnosti do dalších zemí Evropy.
Naším dalším cílem je vytvoření týmu ve Velké Británii.
V příloze zasílám popis našeho konceptu, o co se jedná, jaké požadavky máme na naše zástupce.
Naše společnost pracuje na bázi multi level marketingu, který se ve světě i u nás projevil jako nejvýnosnější forma podnikání.
Začátek spolupráce s námi není pro Vás podmíněna žádným poplatkem, či jiným závazkem.
Řečeno ve zkratce co si vyděláte to budete mít.
Jakožto první zástupci naší společnosti po Vás nebude požadován vlastní obrat, ale postačí obrat celé skupiny.
Takže pokud se nejste přímo obchodníci tělem i duší, stačí postavit tým lidí, vést ho a mít peníze ze společných výkonů.
Tato práce je vhodná pro všechny, muže i ženy, všech jazyků, ale pro začátek bychom rádi spolupracovali s českými či slovenskými obyvateli Anglie.
Děkuji za Váš čas a v případě zajmu mne v tuto chvíli najdete na provizorní emailové adrese OndrejVitekJob[zavináč]gmail.com

Příloha:(bohužel mi nejde přiložit přílohu zde, tudíž bude na serveru uloz.to)
www.uloz.to/xa4YDbX/prezentace-bs-pro-partnery-pdf


Veškeré informace a nejasnosti rád zodpovím.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München