Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kamarád/ka  (Přečteno 18838 krát)
KristynaPetrackova



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Červen 05, 2011, 12:27:03 pm »

Ahoj, vím, že je tato stránka určená Čechům a Slovákům žijícím v Nizozemsku, ale přesto...

Bydlím v ČR poblíž města Rakovník. Je mi 23 let a za 14 dní mi čeká obhajoba práce a snad i titul Dis. Úsměv Ještě rok nástavby na VŠ a snad i Bc. A pak mi snad konečně vyjde můj sen navštívit Holandsko a procestovat ho křížem krážem Úsměv

Hledám kamaráda/ku na dopisování z této země. Je mým snem se tam podívat, neustále si o Holandsku čtu a stále více se do něj zamilovávám Úsměv Hrozně ráda bych navázala přátelství s někým, kdo mi bude vyprávět o této krásné zemi, podělí se o své zkušenosti a doporučí co bych si neměla nechat ujít.

Kdyby to bylo prostřednictvím těchto stránek možné, ráda bych se seznámila i s třeba rozeným Holanďanem/kou, kteří by stáli o kamarádku z Čech a dopisovali si se mnou v aj. V té bych se totiž ráda zdokonalila a prozatím alespoň takto.

Za každou odpověď budu moc ráda. A pro začátek mé první: Mooie dag Úsměv (google translator, tak doufám, že to je dobře  Škleb )
Zaznamenáno
Lutr



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Červen 10, 2011, 08:26:15 pm »

Ahoj,
Je mi 19 a zatím teda taky bydlím v ČR nedaleko Náchoda..Mám ale v Holandsku přítele, se kterým už dva roky jsem a přibližně za měsíc a půl se tam budu stěhovat..
V Holandsku jsem byla opravdu nespočetně krát a opravdu sem si to tam zamilovala  Úsměv je to tam opravdu nádherný..byla jsem na místech, kde si člověk připadá jak v pohádce  Úsměv
Holandsky se snažím naučit..Ale zatím toho moc neumím :-D tak doufám, že až tam budu bydlet, že se to změní..aspoň trochu  Škleb
Jinak už jsem tam minulý rok byla na celé dva měsíce na brigádě..myslím, že je to nejlepší možnost, jak to tam opravdu poznat, poznat i zajímavý lidi a procestovat celé Holandsko..a většina Holanďanů mluví anglicky, takže dorozumívání opravdu problém není  Mrknutí
a aspoň pro teď :  en nog een fijne avond toegewenst  Škleb...Google byl a je hodně veliký kamarád..stále ho potřebuju, ale ne už tak moc  Úsměv
zatím ahoj Lucka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München