Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamarady(Angers a okoli)  (Přečteno 28155 krát)
HaniceOpice



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Únor 06, 2011, 01:37:30 pm »

Halo zdravim,hledam kamarady v okoli Angers.....chybi mi pokec v materstine a vubec nejaci kamaradi,jini nez francouzsti,kterym stale moc nerozumim.......najde se spriznena duse?Ozvete se......Hana
Zaznamenáno
Janka-cz



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 08, 2011, 11:39:06 am »

Ahoj,

ja bydlim v Nantes, to tak daleko od sebe nejsme. Pracujes? Studujes? Slo by se nekdy porkat o vikendu?

Jana
Zaznamenáno
HaniceOpice



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Červen 17, 2011, 08:12:10 pm »

No ahoj,ja sem chodim malo,spis na FB....no bydlim pobliz Angers,s manzelem(on je francouz)a pracuju na jedne takove usedlosti,manzel se stara o pozemek a zahradu a ja pomaham v domacnosti....takze asi tak,jsme tu od zari,no urcite by slo neco naplanovat,mame dost mista a je tu hezky,tak kdyby se ti chtelo mohla by jsi nas navstivit...do Angers jezdi vlak z Nantes v pohode...jsi i na FB?ja jo Hana Botkova-Rousseau...tam me najdes...budu rada,kdyz se ozves....zatim pa a hezky den...H
Zaznamenáno
HANI 49



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Září 21, 2011, 01:13:36 pm »

Ahoj Hanice Opice  Úsměv,

jsem moc rada, ze se tady KONECNE objevuje nejaka "ceska" duse, ktera bydli nedaleko od nas!!!!!!!

My bydlime asi 50 km od Angers (kousek od Doue la Fontaine)! Manzel je taky Francouz, mame dve male deti (syn 4,5 roku a dcera 2,5 mesice). Jsem ted na rodicovske dovolene, jinak pracuju...

Do Angers jezdime dvakrat tydne od zari do kvetna (ve stredu rano a v sobotu pred polednem) na treninky hokeje naseho syna... Takze bychom se urcite mohly sejit!!! ;-)

Zkusim si te najit na Facebooku...

Tesim se!

Hana

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München