Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nabizim praci ve francii  (Přečteno 32193 krát)
zzanzare



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Únor 03, 2011, 07:41:17 pm »

Pro cesko-francouzsky internetovy projekt na modelu skupinoveho nakupovani shanime iniciativniho francouzsky mluviciho pracovnika pro zajistovani zakaznicke podpory, sprava facebookovych stranek, obchodni zalezitosti. Avignon a okoli.
Zaznamenáno
xamachat



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Únor 13, 2011, 01:23:03 pm »

Dobrý den,

jsem Češka žijicí s přítelem trvale ve Francii (Valence 26000) a zaujala mě Vaše nabídka práce. Mohl byste mi, prosím, napsat bližší informace na emailovou adresu: veronika.georgian[zavináč]gmail.com nebo Vaši emailovou adresu, kam bych mohla zaslat CV.

Děkuji
s pozdravem

Veronika Georgiánová
tel.: 06.35.48.11.06
Zaznamenáno
avignon



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Červen 12, 2011, 05:35:08 pm »

cauky!o co se jedna muzes to rozepsat.bydlim v avignonu...napis na facebook"deduch rudolph".cau
Zaznamenáno
zzanzare



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Červenec 19, 2011, 05:26:53 pm »

Pro vsechny zajemce - pokud mate stale zajem poslete sve CV na email jobs[zavináč]winelovers.fr (ve francouzstine).

jeste doplnim ze hodit se vam budou reference majici cokoliv spolecneho s vinem, nebo s prodejem cehokoliv jineho.

Petr
Zaznamenáno
Provencal



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Prosinec 23, 2011, 08:17:23 pm »

Ahoj.

Chci se zeptat jestli ta nabidka porad plati.Bydlim 20 km od Avignonu v Pernes les Fontaines a mam 2 roky zkusenosti co se tyce vina,1,5 roku prace na vinici a 5 mesicu s vyrobou vina.

Z pozdravem Petr Taclik
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München