Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Amsterdam - Slovaci a Cesi ozvite sa  (Přečteno 109305 krát)
miskamuska



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 09, 2010, 10:29:03 am »

ahojki, teraz som sa prestahovala do amsterdamu a hladam si kamosov. slovaci cesi ozvite sa. (miskamuska[at]azet.sk)
« Poslední změna: Říjen 09, 2010, 11:46:31 am od David » Zaznamenáno
Didous



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Prosinec 02, 2010, 12:53:55 pm »

Ahoj, jsem z Brna a sháním ubytování v Holandsku. můžeš mi pomoct nabo poradit. Díky Honza
Zaznamenáno
kukuska
Host
« Odpověď #2 : Leden 10, 2011, 06:24:31 pm »

www.kamernet.nl je asi nejznamejsi stranka na ubytovani!
Drzim palce, pokud stale hledas!
Zaznamenáno
lucyherilu



Karma: 2
Příspěvků: 8



« Odpověď #3 : Březen 02, 2011, 08:44:07 am »

Zdravím, jsem nová v Amsterdamu v oblasti Diemen, jsou tu v okolí češi nebo slováci? Vůbec nikoho tu neznám a jsem tu nová. Najde se tu někdo? Lucie
Zaznamenáno
Alficka



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #4 : Březen 06, 2011, 12:18:26 pm »

Ahoj Lucy,

jak je v Amsterdamu? Ja tam tedy zatim nejsem, pravdepodobne za tyden bych uz mela byt v NL.
Prvni tyden budu bydlet v Utrechtu a pak se prestehuji do Amsterdamu.
Tak pokud by jsi mela zajem, jak dorazim do NL, tak se muzeme domluvit a sejit se.

Mohla bych mit takovou soukromnejsi otazku, co si myslim o bydleni v Diemen? Je to tam bezpecne? Prave resim, jak to udelat s ceskym autem v NL, kde zaparkovat a pry v okoli Diemenu by melo byt volne parkovani.

Jak jsi v NL dlouho a co tam delas?

Budu rada, kdyz se ozves.

Romana z Brna
Zaznamenáno
lucyherilu



Karma: 2
Příspěvků: 8



« Odpověď #5 : Březen 08, 2011, 03:44:34 pm »

Ahojky Romčo, budu moc ráda, když se sejdeme, stále tu nikoho neznám, tak bude fajn si popovídat a něco podniknout. Jinak je tu pěkně, i to počasí jde. Já bydlím v oblasti Zuidoost, což je koušíček od Diemenu, takže vůbec nevím jaké tam je bydlení a s parkováním ti moc neporadím Smutek Jsem tu teprve týden, tak se tu zatím rozkoukávám. Snažím se najít nějaký pokoj k pronajmutí a novou práci, ale nedaří se. Zatím dělám pokojskou v hotelu v centru. Jak ty to budeš mít s prací a ubytkem? Přes nějakou agenturu? Nebo na stáž?
Budu ráda když se znovu ozveš.
Lucie
Zaznamenáno
Alficka



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #6 : Březen 11, 2011, 10:01:30 pm »

Ahojky,

bohuzel se mi porad meni plany a muj prijezd se tim zase oddalil Smutek Takze V NL budu az koncem pristiho tydne, hura Úsměv)) Budu bydlet kousek od centra, ale bohuzel je to bydleni jen docasne, takze mne take ceka hledani bydleni, coz da peknou praci Smutek Uz s tim mam nejake zkusenosti.
Takzez praci si hledam sama, jenze je to slozite, kdyz jsem stale v CR. Hodne nabidek je s co nejrychlejsim nastupem a take je potreba se dostavit osobne na pohovor, pokud mne tedy vubec k nejakemu pohovoru pozvou.
Co jsem uz na nejake nabidky reagovala, tak mi odepsali jen ze 2 a to jeste negativne Smutek((
Zkus si obejit personalni agentury, nektere ale registruji, az kdyz si sama najdes na jejich strankach nejakou pracovni nabidku.
Jestli chces, tak klidne pis na muj email: romanav80[zavináč]hotmail.com nebo pokud mas msn, tak muzeme tam nekdy pokecat live Úsměv)

Hezky vecer.
Romana
Zaznamenáno
Ellie



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Květen 07, 2011, 11:39:13 am »

Ahojte,
koncom maja idem taktiez do NL (Amsterdam alebo okolie, ubytovanie este nemam, tak neviem presne Mrknutí ). Takmer nikoho tam nepoznam, bola by som preto velmi rada, kebyze sa tu najde niekto zijuci v NL, s kym mozem aspon poklabosit (bud tu alebo email: mejbynqa[zavináč]gmail.com) Úsměv
Zaznamenáno
baldy
nemam titulek



Karma: -1
Příspěvků: 3



« Odpověď #8 : Květen 15, 2011, 03:46:24 pm »

ahojki, teraz som sa prestahovala do amsterdamu a hladam si kamosov. slovaci cesi ozvite sa. (miskamuska[at]azet.sk)
.................ahoj sice nebydlim v amstru ale v den hagu coz mam k tobe asi 40 minut autem jestli budes chtit pis mi na jaromir1973[zavináč]hotmail.com a nebo pres skype mam ho v profilu tak se zatim drz
Zaznamenáno
lucyherilu



Karma: 2
Příspěvků: 8



« Odpověď #9 : Květen 26, 2011, 01:48:20 pm »

Ahojte,
koncom maja idem taktiez do NL (Amsterdam alebo okolie, ubytovanie este nemam, tak neviem presne Mrknutí ). Takmer nikoho tam nepoznam, bola by som preto velmi rada, kebyze sa tu najde niekto zijuci v NL, s kym mozem aspon poklabosit (bud tu alebo email: mejbynqa[at]gmail.com) Úsměv

Ahojky, kdyby si náhodou zamířila do Amsterdamu, tak určo dej vědět, mohly by jsme poklábosit Úsměv)
Lucie
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #10 : Srpen 26, 2011, 10:41:22 am »

a kdo z vás bydlí v centru Am? Kroutím očima
Zaznamenáno

:-)
Kesa



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #11 : Září 26, 2011, 02:01:06 pm »

Ahojky Romco a Luci,

uz je Romca tady?My bydlime v Almere a taky by se nam hodil nekdo na pokec.Klidne smskujte na cislo 062 666 8 567 na netu moc nebyvam,tak se klidne muzeme domluvit pres telefon.
A kdyby tady byl nekdo s ditetem bylo by to super,nase dcerka ma 3,5 roku.
Zaznamenáno
Kamil1984



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #12 : Říjen 05, 2011, 04:15:23 pm »

Niekdo v okoli Ammerzoden?
Zaznamenáno
charlie122
Ahojte Cesi



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #13 : Říjen 10, 2011, 10:31:33 am »

Ahojky,jsem Filip a bydlim 15 min.vlakem od Amsterdamu Centralu.Bydlim zde 17 let.Hledam zname tak se ozvete.Rad pomuzu.0613826651
Zaznamenáno

Rad se poznam s Vami
Pacoline777



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Říjen 22, 2011, 01:20:21 pm »

Ahojky...aj ja som v amsterdame. Tha mozme sa spojit.
oncorr23[zavináč]azet.sk
0653602219
pa pa
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München