Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Češi, Slováci z Marseille nebo okolí?  (Přečteno 28188 krát)
kriistl



Karma: 0
Příspěvků: 5


Někdo z Marseille nebo okolí? Napište!


« : Srpen 18, 2010, 05:41:09 pm »

Ahoj,
minulý týden jsem se přistěhovala do Marseille, kde strávím následující rok. Bohužel tady nikoho neznám, tak kdyby někdo z Vás byl někde poblíž, budu ráda, když se ozvete. Kristýna.

« Poslední změna: Srpen 29, 2010, 04:22:45 pm od kriistl » Zaznamenáno
kriistl



Karma: 0
Příspěvků: 5


Někdo z Marseille nebo okolí? Napište!


« Odpověď #1 : Srpen 29, 2010, 04:24:03 pm »

Prosím v odpovědi zanechte na sebe aspoň email. Pokud nejste zde přihlášení, nemám se vám jak ozvat nazpátek. Reaguji na jistou slečnu, která v Marseille bydlí od Nového roku, snad se tady ještě podívá.
Zaznamenáno
rychtar



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Září 03, 2010, 03:04:19 pm »

Zil jsem v Marseille na zacatku 90 let. Mistem setkani mistnich cechoslovaku (asi tri sta ) o vykendech, byval bar Corsar ve starem pristavu na krizovatce mezi " quai de Rive Neuve a Cours Jean Bellard". Je to jiz moc dlouho a nevim, jestli toto misto jeste existuje. Je ovsem jiste, pokud jiz Corsar nefunguje a v patek ci v sobotu se stavis v nekterych prilehlych podnicich na sklenicku, cestinu urcite uslysis .........  Mrknutí
Zaznamenáno
kriistl



Karma: 0
Příspěvků: 5


Někdo z Marseille nebo okolí? Napište!


« Odpověď #3 : Září 06, 2010, 06:42:32 pm »

Díky za tip, pohledám, vyzkouším. Už jsem nedoufala....Ještě jednou díky. K.
Zaznamenáno
katka0511



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Říjen 05, 2010, 02:37:15 pm »

Ahoj Kristyno,
bydlim v Marseille.Kontakt na me: katka0511[zavináč]seznam.cz.
Muzeme zkusit zajit do te hospudky,jak tu nekdo nabizel, treba potkame dalsi Cechy Mrknutí
Katerina
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München