Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Tschechischer Filmabend - každou první středu v měsíci  (Přečteno 21503 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Únor 01, 2010, 04:45:58 pm »

Jak již napsal Peter, v Neues Arena - Arena-kino.de - probíhá nově každou první středu v měsíci Tschechischer Filmabend.
Adresa kina: Arena Filmtheater, Hans-Sachs-Straße 7, 80469 München, (mapa)
Doprava: Trambahnhaltestelle Müllerstraße, U-Bahn Sendlinger Tor oder Fraunhofer Straße


Pozor, pozor: kino Neues Arena zaviedlo tzv. "Tschechischer Filmabend". ktory by mal prebiehat kazdu prvu stredu v mesiaci; v originali s titulkami.

Najblizsi film ma byt Obsluhoval jsem anglickeho krale uz tuto stredu o 19:30. (Ja sa tam nechystam, ale pre informaciu. Úsměv )


Peter
Zaznamenáno
maznica



Karma: 2
Příspěvků: 46



« Odpověď #1 : Únor 01, 2010, 05:58:54 pm »

Nesel by nekdo ted ve stredu na anglickyho krale?
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #2 : Únor 01, 2010, 07:17:23 pm »

Nazdař děcka! Škleb
Skvely objev!
Ja bych na Filmabend sla, ale Obsluhoval jsem anglickeho krale jsem 1. uz videla 2. se mi to moc nelibilo  Kroutím očima a za 3. stejne nejsem doma. Ale na dasli mesic se muzeme domluvit a udelat pak treba i nejakou akci potom?  Vyplazuji jazyk
Hezky vecer.
Miiiiissssa
« Poslední změna: Únor 01, 2010, 07:18:33 pm od Michelle » Zaznamenáno

Misa
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München