Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Češi žijící v Lyonu a okolí  (Přečteno 72443 krát)
Martada



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 21, 2010, 08:55:36 pm »

Ahoj vsem,
Nedavno jsem se s rodinou prestehovali z Anglie do Francheville blizko Lyonu a radi bychom nasli Ceske pratele v okoli. Mame dva kluky, 11 mesicu a 2 a pul roku. Ja jsem Ceska a manzel Francouz.
Tesim se na setkani Marta
« Poslední změna: Leden 24, 2010, 05:12:47 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 21, 2010, 09:05:39 pm »

Ahoj Marto,

děkuji za první příspěvek! Stránka je nová, bude to chvíli trvat nez se to rozjede, takže trpělivost Úsměv
Může pomoct pokud si přidáš pin do mapy uživatelů  Mrknutí

David
Zaznamenáno
rychtar



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Leden 23, 2010, 02:16:26 pm »

V Lyonu je cechu celkem dost a obcas poradaji krajanske akce. Pokud je ma pamet dobra, ve Villeurbane je hospudka "Bleu Danube" kde muzes na cechy narazit.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Leden 24, 2010, 05:14:50 pm »

Ahoj,

díky moc za tip!
Tu hospůdku "Bleu Danube" se mi ale nepodařilo přes net najít.
Pokud jste tam někdo byl a víte adresu, napište pro ostatní.

Díky!
Zaznamenáno
kustak



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Leden 27, 2010, 12:18:28 am »

Zdarvim do Lyonu, v sobotu tam prijede trio volejbalistu ze chaumontu co by tam chteli zustat do nedele tak bysme mohli zajit na pivo si mysl...Teda jestli to neni moc pozde???
Zaznamenáno
Cinkalu



Karma: 2
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Duben 20, 2010, 09:01:58 pm »

Zdravime Úsměv Ja jsem ceska, pritel francouz, mame 9mesicniho syna a bydlime kratce v Aix les Bains. Radi pozname nove lidi Úsměv
Zaznamenáno
Barah



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Květen 06, 2010, 01:21:52 pm »

Ahoj Cinkalu i ostatní,
také bychom rádi poznali další Čechy žijící někde poblíž. Bydlíme kousek od Chambéry, dříve jsme bydleli i v Aix les Bains. Bylo by fajn si vyměnit pár mailů i zkušeností, zajít na kafe atd.
Zaznamenáno
s.i.s.a



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Květen 07, 2010, 05:56:47 pm »

Ahojte,

ja som Slovenka, studujem v Prahe a leto planujem stravit v Lyone s priatelom. Neviete mi poradit kde by si mohla najst nejaky job (potrebujem pokryt vydavky ) , pripadnemi dat nejake typy ? Šok)
Inak pocas leta sa tiez velmi rada stretnem s nejakymi spriaznenymi dusami Úsměv

S.
Zaznamenáno
netka3



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #8 : Červen 04, 2010, 08:21:17 pm »

Ahoj všichni:-),
bohužel se mi nepodařilo na Vás najít e-mail. I já bych ráda našla přátele ve Francii - kdekoliv:-), píši svůj e-mail, abychom se spojili: netka3[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Cinkalu



Karma: 2
Příspěvků: 3


« Odpověď #9 : Červenec 01, 2010, 12:46:13 pm »

Ahojky, tak muj email je LucieBehalova[zavináč]seznam.cz , taky rada poznam nove lidi. Jinak my ted bydlime v Annecy. Tak se ozvi ahoj Lucka
Zaznamenáno
lackynka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Červenec 07, 2010, 02:17:44 pm »

Ahoj ,jsem moc rada,ze jsem nasla toto forum.S pritelem francouzem se chystame zit do Francii do Lyonu,momentalne zijeme v Tokyu,chtela jsem se zeptat na vase zkusenosti ve Francii hlavne v oblasti Lyonu,jestli je treba pro nas i kdyz neumime francouzsky najit si praci,pracuji jako maserka ,delam ruzne terapie a praci s energii,myslite ,ze bych se tam mohla uplatnit i bez znalosti francouzstiny? Budu se tesit ,ze se mozna brzo v Lyonu setkame. Úsměv
Zaznamenáno
yuppie



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Říjen 04, 2010, 04:51:25 pm »

ahojky vsem bydlim (kousek)1H autem od lyonu, v haute loire kousek od Monistrol sur loire uz druhym rokem a ve francii uz deset let. bohuzel tu moc cechu na vesnici neni. Kdyby jste meli cestu kolem tak se stavte na kavu.Michal
« Poslední změna: Říjen 04, 2010, 04:52:54 pm od yuppie » Zaznamenáno
cembalistka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #12 : Listopad 29, 2010, 06:30:50 pm »

Ahoj vsem, jsem do března na stáži v Lyonu, najdou se zde nějací Češi, s kterýma bych tu a tam mohla prohodit slovíčko? Občas mi z francouzštiny a angličtiny už jde hlava kolem:) Díky a těším se. Petra
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München