Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: prace Aupair v Mnichove - shanim misto!  (Přečteno 29516 krát)
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« : Leden 10, 2007, 12:01:15 pm »

Ahoj, shanim pro bratra praci Aupair v Mnichove. Je mu 20, zdravy, (pohledny Mrknutí a mily kluk, ridicak ma, nemecky se umi dorozumet v zakladech, prave proto pobyt v Nemecku aby se naucil jazyku. Nejlepe na rok, do rodiny kde jsou mensi deti (kvuli tomu jazyku). Nevim presne jak to chodi, ale slysel jsem ze se dostane standartne vlastni pokoj+nejake male kapesne a jazykovy kurs nemciny (tyhle tri veci jsou dulezite). Ja tu studuju uz 2.rokem na vysoky a s potencialni rodinou mohu domluvit vice na cisle 0176 207 263 55 nebo emailu bestfinch[zavináč]yahoo.de ci i osobne. Kdyz nekdo budete vedet o nejake dobre rodine nebo koncite a byli jste s rodinou spokojeni, ozvete se prosim, diky!
Zaznamenáno
Romani



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Leden 11, 2007, 11:58:38 am »

Ahoj Tome,moje Gastmutter ma au-pair agenturu a prave urgentne potrebuje nejakou(ho) Au-pair nebot devce z te dane rodiny bylo tehotne a muselo zpatky do sve zeme.Nevim ale,zda-li to muze byt kluk,ale zeptam se a hned ti dam vedet.Romana- to je tvoje mobilni cislo?
Zaznamenáno
Romani



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Leden 11, 2007, 01:40:13 pm »

Sorry to je blbost,co jsem napsala. Kroutím očima Kdyby mu nic nevyslo z nabizenych rodin,tak mam moznost,teda ne ja,ale moje Gastmutter,mu rodinu sehnat.Ma seriozni Au-pair agenturu a dobre je,ze je u Mnichova.Takze si muzes kdykoliv cokoliv s ni vyridit.Tak az neco,ozvi se.Romana
Zaznamenáno
kyblik



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Leden 18, 2007, 09:24:56 am »

Ahoj Tomas,
mozno mam pre teba rodinu.su to 2 chlapci,ale este neviem,ci tam budu chciet aj chlapca,no opytam sa ti na no,ok?
Anna
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München