Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kozmetika -Osetrenie pleti  (Přečteno 30549 krát)
piki26



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Duben 22, 2009, 09:58:04 am »

Ahoj,
s ockavanim vycistenia pleti a pripravena na utrepenie, ktore som bezne zazivala na SR resp CR, som sa vybrala na kozmetiku v LUX.... Po hodine a pol hladkania mi bolo jasne, ze hodina UTRAP nepride a ze CERVENU ZIAROVKU namiesto hlavy ale hlavne dobry pocit z vycistenia pleti mat tentokrat nebudem.
Po informovani sa som zistila, ze NASE utrapy tu nie su dovolene a ze kozmetika = stav slastneho bezvedomia na 1,5 hod.
Preto prosim o radu...nepoznate nahodou nejaku SR rep CR kozmeticku, ktora by sa na mne ako to hovorime VYRADILA :-). Vopred dakujem za pomoc.....
Prajem krasne slnecne dni v Luxembourgu:-)
piki26
« Poslední změna: Duben 22, 2009, 08:00:00 pm od David » Zaznamenáno
hajinka



Karma: 2
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Duben 22, 2009, 12:02:20 pm »

Ahoj,

byla jsem na kosmetice v salonu L'intemporel (http://www.intemporel.lu/), kde soucasti osetreni bylo i rucni cisteni pleti. Cela kura trvala taky 1,5 hodiny, ale manualni cisteni bylo jen cca 15 minut. Za hodinu a pul na me tedy naplacali asi 20 ruznych prostredku - peelingy, scruby, kremy, atd. atd., nevim ani co vsechno, ale vysledek byl dobry, byla jsem spokojena. Nicmene cenu (cca 100 €)bych si bez darkove poukazky opravdu nemohla dovolit.
Zaznamenáno
piki26



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #2 : Duben 22, 2009, 01:08:51 pm »

diky moc...mozem sa spytat o aku specialnu typ kury sa jednalo...pozerala som na ich strankach a je tam toho, ze to snad reklamna agentura vymyslala ale 1,5 hod kuru za 100 eur s cistenim som nenasla. Este raz dakujem
Zaznamenáno
hajinka



Karma: 2
Příspěvků: 23


« Odpověď #3 : Duben 22, 2009, 09:48:39 pm »

No prave. Vtip je v tom, ze jsem mela mit puvodne ten Detox, coz je cisteni pleti, za tech myslim 68 eur, ale za to, ze mi placli pod oci neco na kruhy pod ocima si nauctovali ten zbytek. Jsem si prave myslela, ze to je soucasti te kury, ale nebylo... Ale zase delaji na jednom miste vsechno, behem te kury vam treba udelaji i manikuru, akorat tam clovek necha peknou palku...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München