Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ridisky prukaz v CH  (Přečteno 39974 krát)
mall



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Září 28, 2008, 03:21:30 pm »

Ahojte, mate nekdo zkusenost s konverzi CZ ridicskeho prukazu na CH? Zamestnavatel me tlaci, abych si zmenil prukaz na svycarsky, ale samozrejme sem prosvihl rocni lhutu na vymenu... je to problem? Ma CH ridicsky prukaz nejake nevyhody oproti ceskemu? Neni to treba uz jedno kdyz ma ted Svycarsko prebranou cast legislativy od EU?
Diky
Zaznamenáno
Tom_Bern



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #1 : Říjen 14, 2008, 03:08:09 am »

cau, nevim jak jsi na tom ted, ale ja jsem si ho vymenil jeste v te lhute..avsak moje kamaradka si ho menila po roce a nic se ji nestalo a ani nic neplatila...
Zaznamenáno
sarinka



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Listopad 18, 2008, 08:05:10 pm »

Ahoj,ted uz to neni zadny problem. Pokud jsi sem prisel s ceskym ridicakem, oni ti ho jen vymeni.
Pokud jezdis tady na cesky, muzou ti delat problemy. Kamaradce na cesky ridicak uz nepujci ani auto v pujcovne.     Jsem v rozpacích Ma smulu.
Zaznamenáno
blueypno



Karma: 0
Příspěvků: 16



« Odpověď #3 : Červen 01, 2009, 03:46:33 pm »

Ahojte, mate nekdo zkusenost s konverzi CZ ridicskeho prukazu na CH? Zamestnavatel me tlaci, abych si zmenil prukaz na svycarsky, ale samozrejme sem prosvihl rocni lhutu na vymenu... je to problem? Ma CH ridicsky prukaz nejake nevyhody oproti ceskemu? Neni to treba uz jedno kdyz ma ted Svycarsko prebranou cast legislativy od EU?


Nevim jak je to ted, ale me pred lety vyhmatli na hranici (to jsem bydlela uz 3 roky ve Svajcu), naparili pokutu 250 Fr, zabavili ridicak a ja si musela delat prezkouseni prakticke jizdy. Celej ten spas stal kolem 400 Fr. Starej ceskej ridicak mi perforovali, takze mam ted jen svycarskej. A to, ze Svycari prebrali cast legislativy EU - na to bych se nespolehala.
Tak nevahej a prepisuj. Neni problem to nechat prepsat. blueypno
« Poslední změna: Červen 01, 2009, 03:49:17 pm od David » Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #4 : Červenec 16, 2009, 08:59:16 pm »

cau, mam v anglictine podrobny popis vseho, co se tyka ridicaku ve svajcu, pokud by se ti to hodilo, hod sem email, preposlu ti to...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München