Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Skateboardova exhibicia stvrtok 28.8. u Fasaneriesee  (Přečteno 13630 krát)
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« : Srpen 19, 2008, 06:57:00 am »

Ahojte vsetci sportu chtivy,
vcera som bol pozriet na Fasanerie see a ak to tam poznate, tak tam vzadu za parkoviskami ako su U-rampy a skateboardova trat casto chodia jazdit skateboardisti, inlineri a bikeri....
Chvilku som sa pozeral ako im to ide a dal som sa do reci s jednym chlapikom a vravel, ze ak ma niekto zaujem, tak buduci stvrtok navecer bude vraj exhibicia nejakeho ich nemeckeho sampiona v skate...(bohuzial zapametal som si len meno Ralf, ale priezvisko neviem, tak ak to niekomu nieco hovori...)
Tak kto ma zaujem, nech pride pozriet, ak vyjde pocasie tak tam budem aj ja, poznate ma podla maskacovych vojenskych bermud a tmaveho asi modreho tricka Úsměv tak kludne ma oslovte, rad sa dam do reci....
« Poslední změna: Srpen 19, 2008, 09:54:46 am od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München