Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Lezeni a vylety do Alp v Mnichove  (Přečteno 34605 krát)
Pampeliska



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Srpen 09, 2008, 11:23:37 am »

Ahoj,

jsem v Mnichove zatim tyden. Bavi me lezeni. Sedak, lano ... (dalsi veci) mam. Hledam nejakou skupinku, ke ktere bych se mohla pridat na lezeni nebo na vylety do Alp.

Diky moc i za tipy, kam by se dalo vyrazit na skaly a na hory. Zatim jsem objevila Thalkirchen.

Diky.

Pampeliska
Zaznamenáno
Jozef.K



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #1 : Srpen 10, 2008, 11:02:42 am »

Cawko, co som tak zapocul, tak David s priatelmi chodia na kopce, tak sa treba s nim skontaktovat. ICQ ma v profile. Jozef
« Poslední změna: Srpen 17, 2008, 03:11:54 pm od Jozef222223 » Zaznamenáno
JardaL



Karma: 7
Příspěvků: 36


« Odpověď #2 : Srpen 10, 2008, 12:15:23 pm »

Rad take chodim do Alp. Zpravidla na kopce, ktere se daji vylezt i bez vybavy. Zustavam v Mnichove jen jeden maximalne dva vikendy v mesici. V zari bych rad vylezl na Zugspitze. Pokud je zajem...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Srpen 10, 2008, 12:35:30 pm »

Ahoj,
tak dneska je třeba ideální počasí na Zugspitzi, hodí se mi to taky spíš až v září, to už ale nebude moc pěkných dní. Byl jsem tam před 8mi lety, nahoru přes Höllental Klamm, zpátky přes Partnach Klamm, moc pěkná trasa, ale musí vyjít tak v 5 ráno s baterkama a zpátky v cca 9-10 večer, ale to jsme dělali při sestupu asi 3 zastávky na pivo Úsměv. Rád bych se podival jak ten ledovec vypadá ted.
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Srpen 13, 2008, 04:14:10 pm »

Az se neco takovyho bude zase konat, urcite se rad pridam, kdyz tu o vikendu budu, snad neskoncim u prvni zastavky Úsměv
Zaznamenáno
sonicka



Karma: 1
Příspěvků: 56



« Odpověď #5 : Srpen 14, 2008, 10:57:13 am »

My sme Zugspitze robili ako dvojdenny vylet, s prenocovanim hore na chate a krasnym zapadom slnka, a mozem vrelo odporucit.  Najkrajsia cesta bola ale od Eibsee, priamo po strani hory, take, ze si clovek nevedel predstavit, ako to dalej pojde hore a nevidel uz ako vysiel hore, ale cesta uplne pohodova, prijemna, a kedze to nie je ziadne udolie, tak je uzasny vyhlad celu dobu.

Ja by som si to niekedy tiez rada zopakovala, ale uz nemam moc volnych vikendov, jedine tak 13-14.9. :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München