Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Středa 6.8. od 18:30 grilování a volejbal u Fasaneriesee  (Přečteno 31456 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Červenec 31, 2008, 11:11:40 pm »

Za pěkného počasí bude ve středu 6.8. od 18:30 do 24:00 grilování u Fasaneriesee (mapa) , o gril s uhlím je postaráno, ostatní si přineste.
Bude taky volejbal, speedminton a ping-pong

Všichni jsou vítáni

... edit ...
děkuji za velkou účast, bylo nás asi 20 Úsměv
Kdo má nějaké fotky tak ať mi je prosím pošle!
« Poslední změna: Srpen 07, 2008, 10:57:18 am od David » Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #1 : Srpen 06, 2008, 09:39:07 pm »

zdar Davide, naplanuj nejakej volejbal na pristi tyden, od nedele budu v Mnichove, tak pondeli by bylo supr....jestli muzes, tak mi prosim napis telefon na Tebe na muj mail Peter.Palacka[zavináč]partner.bmw.de ja se ti pak ozvu....dik moc
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Srpen 06, 2008, 10:32:38 pm »

Čau Petře, v pondělí určitě ne, pokud bude pěkně tak jdu na Bladenight. Pokud bude pěkně tak spíš zase ve středu, popř. ve čtvrtek, protože tak se to hodí nejvíc lidem kteří chodí pravidelně.
Zaznamenáno
sonicka



Karma: 1
Příspěvků: 56



« Odpověď #3 : Srpen 08, 2008, 10:20:13 am »

Cau Davide,

co tak niekedy cez vikend alebo aspon v piatok poobede?  pre nas pracujucich ludi to nie je len tak prist niekam v stredu poobede, hlavne ked je v tom case vsade Stau. :-)
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #4 : Srpen 29, 2008, 06:48:02 pm »

To byla fakt náhoda: aniž bych to věděl, projížděl jsem tenhle den večer na kole od Feldmochinger See okolo s německým kamarádem.  On se mě zrovna zeptal na jednu mojí českou známou - nevím, co ho to napadlo - a najednou jsem zaslechl češtinu a slovenčinu.
Dík za ty dva lahváče !   Honza
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München