Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: The Human Race Nike+ 31.8.2008 v Mnichove  (Přečteno 31369 krát)
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« : Červenec 24, 2008, 03:30:04 pm »

http://nikeplus.nike.com/nikeplus/humanrace/index.jsp

Doufam, ze nekdo budete reprezentovat i Cechy a Slovaky, kdyz se to tantokrat kona u vas ve meste.
Tereza

--edit David--
Přihláška pro Mnichov
http://nikeplus.nike.com/nikeplus/humanrace/registration/selectCharity.jsp?city=munich
« Poslední změna: Červenec 24, 2008, 03:35:55 pm od David » Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #1 : Červenec 31, 2008, 02:41:55 pm »

Ty si dobra Úsměv

Chtel jsem se tam prihlasit, ale za tu cenu (43 EUR nebo tak nejak) si deset kilometru pobezim radsi zadarmo, maji tam vic veci co mi vadi (mereni casu jde napriklad jen kdyz mas meric v bote). Bezel jsem minuly tyden Münchner Firmenlauf a to bylo super, tam jsem se fakt pobavil a byla skvela nalada. Bezi nekdo z navstevniku teto stranky na tyhle akci?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Červenec 31, 2008, 07:56:37 pm »

kdyz mas meric v bote).
Specialni "Nike Air Jordan TiMeter Pro", jo? To je pekne, marketing nade vse :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #3 : Srpen 14, 2008, 03:53:13 pm »

jj, nejlepe kdyz si koupis nejen specialni boty kde je misto na ten sensor, ale samozrejme k tomu potrebujes jeste i ipod, protoze jen ten dokaze se sensorem komunikovat. Mozna si pristi rok koupim nove boty a pak budu premyslet o tom koupit si i novy prehravac, ale jenom kvuli Human Race Nike zavodu to urcite delat nebudu - ale reklamy maji moc pekny a povedeny, to jo Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München