Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Diky, diky, diky  (Přečteno 33569 krát)
uzovka25



Karma: 0
Příspěvků: 9


Aupair jak ma byt :D


« : Červen 16, 2008, 12:32:30 am »

Ahoj, rada bych podekovala Davidovi, ze www.mnichov.de zalozil. Diky tomuto webu jsem poznala nove uzasne lidi a dalsi zname, se kterymi jsem predevsim posledni tyden meho pobytu v Mnichove uzasne prozila;). Predevsim sobotni akce Nachtgalerie byla opravdu jedno z nejlepsich, co jsem tu zazila (tedy az na ten bolehlav z premiry alkoholu  Škleb). Mejte se moc krasne a tesim se nekdy priste na videnou Úsměv, Alca
PS: Vim, ze to sem do temat nepatri, ale tohle je nejlepsi cesta, jak bych vsem rada, ktere jsem tu poznala, mohla rict, ze jsem rada, ze je znam  Úsměv.
Zaznamenáno
Lamia



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #1 : Červen 16, 2008, 09:26:44 am »

Ahojky Alco,
budes mi moooc chybet... !!!
Zaznamenáno
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #2 : Červen 16, 2008, 10:56:25 am »

Ahoj Alco,
nevim zda mohu rict neco o tom jak je mi lito ze odjizdis atd... (zvlaste proto, ze jsme te poznal poprve prave tuto Sobotu) a taky proto, ze taktez odjizdim.... :-)

Ale mam tu jeden maly poznatek (dolozeny uz drivejsimi zkusenostmi z doby kdy jsem odjizdel na jine sluzebky):
Dalo by se to mozna zahrnout do Murphyho pravidel:

* Clovek pozna spoustu novych a zajimavych lidi vzdy tesne predtim, nez z daneho mista na nejakou dobu odjizdi!

Tak to je co jsem za dva roky v Mnichove (a nekolik sluzebek) zjistil.

A jake z toho plyne ponauceni?

* Jezdi casteji na sluzebky (ale co nejkratsi) a delej pokazde nejakou akci, kde se s lidmi co znas rozluc! -> zarucene pri te prilezitosti poznas zase nove lidi, kvuli kterym by jsi nejradsi nikam nejel....

To ale taky nejde, ze?? Takze: proste bud nikam nejezdi a nebo si na to zvykni. A je to!

Tak vsem kdo se louci a kdo se seznamuji/poznavaji preji hodne zdaru.

Mejte se vsichni (hlavne ty Aleno) moc a moc fajn.

Dave -> UAE
 Valím oči! Super!
Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
uzovka25



Karma: 0
Příspěvků: 9


Aupair jak ma byt :D


« Odpověď #3 : Červen 16, 2008, 12:12:30 pm »

Ahoj Dave, tak ja si na to radeji zvyknu Úsměv, protoze az moc rada cestuji, takze az dojedu priste, tak budu mit aspon zase duvod se zase loucit, ono na tom v podstate neco je Úsměv, protoze okruh kamaradu se mi po rocnim pobytu hooodne navysil, ted jeste, aby mi ti kamaradi aspon virtualne zustali Úsměv, papa Mrknutí
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #4 : Červen 19, 2008, 02:36:03 pm »

Ahoj Ali,
i kdyz jsme se minuly v Berline a pri pobytu, tak chci poprat vsechno nejlepsi, at se Ti dari v Cechach a doufam, ze se snad nekdy pozname osobne. Treba, kdybys zase jela do Berlina a nebo do Prahy.  Zatim pa, Tereza
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München