Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dave, ddave7 ::: rozluckova party - znami jsou zvani! :-)  (Přečteno 27680 krát)
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« : Červen 11, 2008, 03:12:08 pm »

Ahojky kamaradi/ky,
rad bych pozval vsechny me zname, ktere jsem za tu chvili tady v Mnichove potkal, ale abych zajistil ze jsem nikoho neopomnel a nedal vedet, tak jsem se rozhodl dat to vedet i touto cestou. Ne na kazdeho mam totiz email nebo telefon, tak kdo bude mit chut se v Sobotu vecer stavit, pobavit a rozloucit (nez odjedu z DE do UAE), tak budu rad, dkzy se mi ozve primo na mail a ja se s kazdym (znamym) domluvim kdy, kde, jak a proc....
No pokud by chtel prijit i nekdo novy - neznamy, tak dobre, tak se mi muze ozvat taky, ale musi poslat fotku, miry, telefon a ja pak dam vedet kdy a kde... :-))) Ne vazne, ja nemam problem s tim aby prisel i nekdo novy, ale vzhledem k tomu, ze se budu loucit a za chvili odjizdet, tak ..... No ale jak chcete - kdyztak muzete take napsat a nejak se domluvime.

Takze moji mili kamaradi, kamaradky - kdo si najdete cas, tak se mi ozvete a ja poslu emailem dispozice se vsim vsudy co je potreba.... :-)

Budu se tesit na to, ze se po dlouhe dobe opet uvidime, i kdyz pak to opet nejakou dobu nebude mozne... Pokud me nebudete chtit navstivit v UAE... :-)

Zdravim Vas vsechny.

David & ddave7
« Poslední změna: Červen 11, 2008, 03:40:41 pm od ddave7 » Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
MartinP



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #1 : Červen 12, 2008, 11:29:01 am »

Žeby to snad konečne vyšlo? Přes víkend má pršet.

Jinak moje míry jsou 90-60-90, fotku máš v profilu a telefon ti nepošlu, chci si ho nechat. Můžu přijít? ;-)
Zaznamenáno
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #2 : Červen 12, 2008, 02:01:57 pm »

No ja vim ze ma byt od vcerejska spatne pocasi, ale pro tento pripad mame preci plan "B". :-)

No a ze ses to ty, poslal jsi miry a fotku, tak muzes prijit - ten telefon z tebe nejak uz vyloudim - a kdyz ne ja, tak se to podari nejake me kamaradce...  Smích

Tak verim ze se uvidime.

V Sobotu na videnou.  Šok
Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #3 : Červen 16, 2008, 11:15:49 am »

Ahojky lidicky,
jsem moc rad, ze Sobotni akce probehla velice dobre a ze byla zabava (aspon teda doufam, ze se vsichni bavili).
Dekuji moc vsem co prisli a udelali si cas, dekuji i tem, co sice nemohli, ale napsali mi (a poprali) ze nemohou (pro ty budu poradat nahradni akci 19.7. v Al Hamra Village - detaily pro zajemce na pozadani emailem...  Mrknutí )

Kazdopadne akce se dle me celkem vydarila (i kdyz druhe [stejne dobre nebo lepsi] casti se nezucastnili vsichni) a ze se pripadne zase nekdy (nekde) opet uvidime/setkame....

Jeste jednou diky a nekdy na videnou (realne) - virtualne muzu byt videt kdekoliv/kdykoliv.

Tak zatim cauko.

Dave
 Valím oči! Super!
« Poslední změna: Červen 16, 2008, 11:23:40 am od ddave7 » Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München