Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v Mnichovi  (Přečteno 68484 krát)
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Září 15, 2006, 08:24:00 am »

Ahoj všichni hledám prostoednictvím této stránky nijakou práci v Mnichovi nevíte o nieem díky Láia
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 15, 2006, 01:00:07 pm »

Ahoj všichni hledám prostoednictvím této stránky nijakou práci v Mnichovi nevíte o nieem díky Láia
Nejdoív snad aby tim, co Ti budou chtít pomoci, trochu uleheil práci a uvedl pár základních informací na téma svého legálního statutu (máš prac. povolení?), jayzkových (umíš nimecky?) a jiných (co umíš?) schopností. Také by se hodilo vidit, co bys vlastni chtil dilat.

Plácnout "tak hoši, kdo víte o nijaké hokni" a eekat, že ti ostatní budou volat nabídky, mi poijde ponikud málo vlastní aktivity a více méni beznadijný pokus...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #2 : Září 15, 2006, 02:19:03 pm »

Jojo, lidi jsou nejak zvykli, ze jim vsehcno bude padat do klina.... Take trosku sve vlastni iniciativy a hlavne: ty neco chces, tak pro to neco udelej. A pokud ti nekdo pomuze, tak necekej ze to udela za tebe a ze ti bude schanet jak silenej. na to jsou agentury, ktere si za to nechaji zaplatit.

Ale pokud chces radu a postrehy nekterych lidi co tu jsou a maji nejake info, tak fajn, zeptam se konkretne, dostanu konkretni odpoved. Ale je to zalozene na tom, ze si tu vzajemne vyjdeme vstric a pomuzeme si. Takze nelze cekat, ze hodis do placu co potrebujes a pak beze starosti ti nekdo naserviruje jasne a konkretni reseni.

Tak viz kleena - dej nejake info a pak muzes cekat jen nejake drobne informace. Ale necekej ze ti zacnou lidi volat a nabizet se ti. To musis udelat ty!
B
« Poslední změna: Září 16, 2006, 12:58:47 am od David » Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #3 : Září 17, 2006, 07:07:16 pm »

Zdravím tímto všechny co jsou na tomhle webu a snažím se oslovit co nejvíce lidí !Scháním práci nejlépe v Mnichovi a okolí chtil bych se zdokonalit v nim.Je mi 33let a pracoval jsem jako vedoucí prodejny a posledních 8 let jako vedoucí skladu nebojím se manuelní práce a jsem zvyklý pracovat jak dlouho je toeba !nimecky doboe rozumím ,ale musím se zdokonalit v mluvení.Znalosti PC uživatelsky oidieák A,B 15let 250tis.km praxe VZV 3 druhy .Pracovní povolení nemám ,ale rád si ho po získání vyoídím .Pokud by jste o nieem vidili a mili chu? se ozvat napište mi na ladislav.doubravsky[zavináč]seznam.cz nebo napište tel.eíslo rád se ozvu sám vím jak je to tižký nico sehnat bez známých.Poedem moc díky za každou malou informaci ahoj Láia.+420604636484
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Září 17, 2006, 07:22:14 pm »

1. téma jsem sloueil, nezakládej prosím 2x to samé
2. Na nemecko.sk byla napsána tato ponuka, mužeš vyzkoušet.

Citace
Ak je tu niekto, kto potrebuje, alebo hlada pracu v Mnichove a nema pracovne povolenie?! Nevadi! A to ani nepotrebujete plynule hovorit nemecky. Tak potom staci len aby zavolal 0049 151 193 650 43,alebo napisal e-mail na Stanlee[zavináč]post.sk. Papiere vieme vybavit, teda resp. sa zahlasite ako zivnostnik, co vam na urade do polhod.vybavia bez problemov,no a potom mozete legalne pracovat. Ide o robotu v oblasti logistiky, ako skladnici, zavoznici, pomocne sily, atd. Nasa spolocnost hlada aj ludi do gastronomie, ako napr. kucharov, vypomoc v kychyni a ine. Ohladom gastronomie kontaktuje na tel.cisle: 0049 176 220 31559. Ponuka je stale aktualna!
Kontaktujte: Stanislav Jaloviar, stanlee[zavináč]post.sk, 00421 907 06 46 06, 0049 151 193 65043
Bayern, Muenchen
#3896. inzerát uverejnený na nemecko sk: 13.9.2006

... nevím jak to sice myslí s tím živnostníkem, co já vím tak jde živnost v pohodi vyoídit pouze na zahradnické nebo uklízeeské práce

3. pokud to nevyjde tak zkus toeba obvolat nijaké personální agentury (Leihfirmy)
Zaznamenáno
lenin



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Září 26, 2006, 05:55:40 pm »

Hledám jakoukoli práci v Mnichovi,ubytování mám zaoízené.Toeba jako výpomoc k ditem,nebo výpomoc na hotelu jako eíšnice,recepení nebo uklízet pokoje.Umím doboe nimecky.Jstli by jste nikdo o nieem vidil prosím napiste mi na mail:lenka_ros♠4seznam.cz  ,díky moc Lenka
Zaznamenáno
lenin



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Září 26, 2006, 05:57:06 pm »

oprava mailu:lenka_ros[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #7 : Říjen 24, 2006, 07:19:16 am »

Ahoj v1ichni hledám nijakou práci okolo skladu a logist.nevíte o nieem v Mnichovi díky za ka3dou odpovid  Co???
Zaznamenáno
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #8 : Listopad 14, 2006, 03:16:08 pm »

Ahoj v1ichni hledám JOb nevíte o nieem kolem skladu nebo nico podobného pivavar atd ?Díky pi1te ![email]ladislav.doubravsky[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #9 : Listopad 21, 2006, 12:57:51 pm »

Nevíte o nieem moc nutni scháním práci v Mnichovi nijaký pivovar nebo skladníka nebo nijakou m
a nuelní práci prosím alespon tip ! díky ladislav.doubravsky[zavináč]seznam.cz Kroutím očima Kroutím očima
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #10 : Listopad 27, 2006, 08:32:22 pm »

Nejlépe pres studium, pokud to nejde, tak
- personální agentury (s eeskými a jinými které chtijí peníze poedem opatni, radiji nimecké)
- pres nemecky zivnostak (nejlepe obor zahradnictvi, uklizeni)
- cesky zivnostak (omezeno ale na asi 180 dni, nevim presne)
- zamer se na obory ktere jsou v Nemecku zadane, kde je nedostatek, napr. v doprave (ridici), postak, mcdonalds, hlidani, ...... programatori
- hledej na inzertnich servrech, mozna neco sezenes privatne (prace na zahrade, statku, uklizeni, ...)
- az neco sezenes tak pamatuj casem na to ze potrebujes alespon rocni smlouvu na neomezene prac. povoleni, po roce muzes zmenit a sehnat jiny lepsi job

Klidni mi opravte pokud se v nieem pletu nebo pokud jsem na nico zapomnil
« Poslední změna: Leden 30, 2007, 03:42:08 pm od David » Zaznamenáno
vasik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #11 : Prosinec 27, 2006, 12:22:40 pm »

nevíte nikdo o nijaké 1ikovné práci pivovar nebo sklad nebo nico podobného díky za ka3dou i malou pomoc Co???
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München