Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sháním práci v Rakousku  (Přečteno 13587 krát)
Sexysoused



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 25, 2014, 05:12:57 pm »

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějaké brigádě na červenec popřípadě i srpen v Rakousku. Bydlím v Jihočeským kraji nedaleko od hranic ( Kaplice ). Čím blíže bych to měl, tím lépe. Jsem student Automobilní a technické v Českých Budějovicích, kde studuji obor Autotronik. Je mi 18 let a mám auto. Jsem velice vzručný to co jsem nikdy nedělal ihned okoukám. Spíše ovládám anglický jazyk-pokročile, německý jsem měl cca 2-3 roky na Gymplu, takže bych si to musel osvěžit zase. Byla by mi jedno jaká pozice neboli jaká práce. Hlavně aby byla dobře placená. Klidně bych šel na oba dva měsíce, tak jestli o něčem nebo někom víte. Budu rád. Tady v ČR jsem měl několik brigád, ale málo peněz. Chci si teď kupovat auto tak proto sháním finance. Pro jakékoliv informace či otázky pište na můj mail "kuboda[zavináč]email.cz"
Děkuji Kubovský
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München