Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Chcete prestat kourit a nevite jak na to.  (Přečteno 84501 krát)
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Březen 25, 2014, 10:59:18 am »

rJE TU SANCE:BIOREZONANCE Vysoka uspesnost, jednorazovy zakrok,metoda bez leku a bez vedlejsich ucinku.Pri zakrocich vedenych proti nikotinovym zavislostem je uspesnost 80%.Cely proces trva 30minut,je naprosto bezbolestny a bez vedlejsich ucinku.Muze se mu podrobit kazdy kurak bez ohledu na mnozstvi vykourenych cigaret.Chut na nikotin mizi ihned po zakroku.Nutnost koureni se druhy den rano jiz nedostavuje.Informace Dipl.Ther.Krizova Anna tel.076 476 43 15 Baselland.Tento zakrok stoji pouhych 150,-Sfr
« Poslední změna: Březen 27, 2014, 02:21:24 pm od Annicka10 » Zaznamenáno
krokodil



Karma: 0
Příspěvků: 36



WWW
« Odpověď #1 : Březen 25, 2014, 10:17:19 pm »

Tak dajte informacie TU,ak je to take uspesne a hlavne uvedte cenu,nech sme v obraze!!!Dik
Zaznamenáno

krokodil
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Březen 26, 2014, 09:18:19 am »

Informace jsem vam napsala cena je 150,-Sfr mateli zajem dalsi info.po telefonu  dekuji za zeptani.
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #3 : Březen 26, 2014, 11:16:17 pm »

S odvykanim koureni pomuze alternativne lekar, zdravotni pojistovna to potencialne / nikoliv automaticky / proplaci. Dost mozna ne bez leku, zase ale treba metodou, ktera je tradicni medicinou uznana jako fungujici. Je na kazdem, cemu da prednost.

[zavináč]Annicko10, ten kanton, kde bydlis, se pise s dvemi l, ne s jednim, jak tomu setrvale cinis. Vis, jako Basel a Land, a to cele dohromady.

Zaznamenáno
krokodil



Karma: 0
Příspěvků: 36



WWW
« Odpověď #4 : Březen 27, 2014, 01:15:13 am »

michalpp - vedel by si mi o tom napisat viac a podrobnejsie?Rad by som prestal,dik
Zaznamenáno

krokodil
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #5 : Březen 27, 2014, 06:49:45 am »

V kazdem kantonu maji poradni mista pro odvykani koureni.   

http://www.lungenliga.ch/fileadmin/user_upload/Themenschwerpunkte/130415_Liste_Rauchstoppangebote.pdf

Na  seznamu jsou i lekari, ja bych ale asi zkousel zacit na nekterem ne-lekarskem poradenskem miste, snad by se tam naslo nektere, kde by prvotni poradenstvi bylo zadarmo. Snad by pomohli i s rozhodnutim, jestli k odvykani pribrat lekare a potazmo medikaci, nebo ne.

Alternativne existuje v Cechach

http://www.odvykani-koureni.cz/

, provozuji bezplatnou telefoni infolinku.

To s tim doktorem mne napadlo, protoze jsem u mych doktoru videl plakat, ze se  jeden z nich na odvykani koureni specializuje, jestli si to dobre vybavuji. Jsem tam dnes vecer, tak se muzu kouknout jak to je, ale bude to pro Tebe z ruky, Rheinfelden/Baden.

To o te zdravotni pojistovna psali sice jenom na blick-u, mohla by to ale presto byt pravda. Podle toho co pisou, musis vyplnit formular tak, aby jsi vypadal jako obzvlaste tezky kurak. 

http://www.blick.ch/news/wirtschaft/krankenkassen-zahlen-rauchern-den-entzug-id2357843.html

Hele ja jsem nekurak, tak se mne to radi ;-)

Zaznamenáno
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #6 : Březen 27, 2014, 01:15:26 pm »

Mily Panne michalpp nerozumite tomu oc se jedna.Lide potrebuji pomoci jak prestat kourit a nepotrebuji nejakeho Rejpala co o Tom nema ani paru a nikdy nedrzel cigaretu v puse.
Zaznamenáno
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #7 : Březen 27, 2014, 01:53:33 pm »

Pro Pana michalpp Lide jsem chodi na tyto stranky kdyz neco potrebuji nebo kdyz neco schaneji.Nepotrebuji tady lide co do vseho moc stouraji a neumi nic.Na vykecavani jsi musite najit nake jine stranky treba Seznamku to vam velmi pomuze tam muzete rozebirat co koliv chcete. Smích
Zaznamenáno
Katimati



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #8 : Březen 27, 2014, 06:07:24 pm »

 
  Dobry den pani Anno.Dekuji za vasi pomoct uz 16.den nekourim a nemam ani potrebu a chut na cigaretu.
  Doporocuji vsem ,,Bio rezoranci,, dela zazraky  i vrasky mizi :O) a zaroven dekuji za pomoct co jste my
  vyvestila v kartach ,mela jste ve vsem pravdu ,opet se Vam brzy zas ozvu.. Nashledanou.
Zaznamenáno
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #9 : Březen 27, 2014, 10:31:17 pm »

pani Katko velmi mne tesi ze jste z mou praci a schopnostmi spokojena.Dekuji vam.
Zaznamenáno
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #10 : Březen 27, 2014, 10:35:03 pm »

Dekuji vam pani Katko ze jste z mou praci a skusenostmi spokojena .Nekdy navidenou.
Zaznamenáno
krokodil



Karma: 0
Příspěvků: 36



WWW
« Odpověď #11 : Březen 27, 2014, 10:45:54 pm »

Ja tym rezonanciam neverim,aj na SK mi napchali do ruk elektrody,ze vraj zlate a vseliake blbosti a odnaucili ma fajcit....zhruba 3 hodiny som vydrzal,a to ze vraj maju 96% uspesnost a ze ak neprestanem,vratia mi peniaze-hahaha zabudnite,nevratili ani cent,iba vyhovaracky....tak tomu verte ak chcete?!
Zaznamenáno

krokodil
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #12 : Březen 27, 2014, 11:42:59 pm »

Nemusite tomu verit ale zadne elektrody jse nedavaji do rukou to je blbost co rikate proste chcete byt zajimavi.Nejdrive jse na to poradne zeptejte a potom muzete psat takove Hovadiny
Zaznamenáno
Annicka10



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #13 : Březen 27, 2014, 11:58:13 pm »

Nevim proc spinite praci z Bio-rezonanci je to naturalni metoda a nejste napojeni na elektricky proud.V teto dobe se hodne lide vraci k naturalni medicine.Ja jsem take kourila 37 let a to skoro sedesat verte nebo ne a po teto metode nekourim a jsem zdrava a normalni.
Zaznamenáno
krokodil



Karma: 0
Příspěvků: 36



WWW
« Odpověď #14 : Březen 28, 2014, 09:12:25 pm »

Ja som na tom bol a viem presne co to je aj som za to zaplatil a nie malo!Zrejme asi Vy netusite co rozpravate,chcete vytiahnut od ludi peniaze a aj tak budu fajcit...
Zaznamenáno

krokodil
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München