Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Berufskrankheit  (Přečteno 141369 krát)
mirasek24
Host
« Odpověď #15 : Březen 30, 2014, 05:23:56 pm »

Bohuzel muj zamestnavatel mi napsal do smlouvy 105 hodin a marne sem se snazil o prepsani. Proto sem ted dal vypoved.
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #16 : Březen 30, 2014, 09:35:18 pm »

A nebo tě vyhodil za používání alkoholických nápojů během práce... Co? Míro?? Kápni božskou! Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #17 : Květen 19, 2014, 10:23:50 pm »

nechapu jak  nekdo v teto sytuaci sam dal vypoved sorry
paklize to opravdu tak je jak on pise,To je nejvetci blbost sam vypoved davat ty se musis vzdy  vyhodit nechat nebo aby jsi dostal vypoved
Zaznamenáno
mirasek24
Host
« Odpověď #18 : Květen 20, 2014, 11:48:02 pm »

Jo to vim uz ted taky. Ale uz se to vyresilo.  Priste si to s tou vypovedi rozmyslim.  A takove kretenske nazory od nekterych opravdu cist nemusim.  Skus delat 18 tky 28 dni v mesici abys uzvil rodinu. Uvidime jestli ti to pak bude tak kecat
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #19 : Květen 21, 2014, 11:32:27 am »

Ono kdyz nebudes chlastat, jezdit na mol a rozbijet auta na dalnici, tak nebudes platit soudy a pokuty a nebudes muset delat ty 18ky 28 dni v mesici a budes se vice venovat rodine. Nebo se pletu? Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #20 : Květen 21, 2014, 11:40:54 am »

Ono kdyz nebudes chlastat, jezdit na mol a rozbijet auta na dalnici, tak nebudes platit soudy a pokuty a nebudes muset delat ty 18ky 28 dni v mesici a budes se vice venovat rodine. Nebo se pletu? Mrknutí
Nepřeháníš? Tu nehodu jsme řešili jinde a jindy - proč ji tu teď zase dojíš?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #21 : Květen 21, 2014, 03:52:35 pm »

praskat kuze. to neni berufskrankheit to mam taky kdyz jsem Berline a ktomu me vzdy krvaci zahnfleisch.
Toto mam jenom v Berline nikde jinde to nemam Boduzel to je vodou.Nemocenska se  vypocte s toho co ti vyplatily!
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #22 : Květen 21, 2014, 03:56:55 pm »

praskat kuze. to neni berufskrankheit to mam taky kdyz jsem Berline a ktomu me vzdy krvaci zahnfleisch.
Toto mam jenom v Berline nikde jinde to nemam Boduzel to je vodou.Nemocenska se  vypocte s toho co ti vyplatily!
Berufskrankheit  tak rychle ti to nedaji tomu never budou te hodit o posudkovy lekar k posudkovymu lekari abude to dlouho trvat.Krome to jak jsem to pochopil ty jsi sam vypovedel?takto je je nejvetci picovyna co jsi mohl udelat.jak pises ze jsi pracoval kazdy mesi pres 200 hodit nejdulezitejsi je jestly mas ty vsechny hodiny na pasce nebo jenom cast a cast jsi dostal nacerno tak to co jsi dostal nacerno muzes  zapomenou dej pozor aby natebe  neprisly ze ty pracujes nacerno
« Poslední změna: Květen 21, 2014, 04:01:30 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #23 : Květen 21, 2014, 09:08:44 pm »

Proc to resim? Precti si vsechny odpovedi co tady napsal a uvidis... proste mi hnul zluci jak je chytry a vsechno vi a vsechno co mu ostatni poradi je blbost! A taky pry uroven tohohle fora klesla... Dela tady v nemecku ostudu a jeste je drzy jako opice! Proste mu to davam sezrat.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #24 : Květen 21, 2014, 09:18:28 pm »

dobra otazka proc se stim zabyvam.To neni muj problem,umschulung kolik jeti? pres 45 nemas sanci,musi perfektne mlivit nemecky
« Poslední změna: Květen 21, 2014, 09:34:15 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #25 : Květen 22, 2014, 12:36:59 am »

Moje odpoved patrila nekomu jinemu.....
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München