Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci s ubytováním  (Přečteno 33642 krát)
lenagarci



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 25, 2013, 12:33:26 pm »

Ahoj hledám práci v německu s ubytováním. Jsem vyučená kadeřnice ale nevadí mi delat jakoukoliv praci.A chci jit za praci do Německa. Prosím poraďte díky.  Úsměv posilejte mi prosim nabídky na email. lena.garci1[at]gmail.com
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #1 : Listopad 25, 2013, 05:57:48 pm »

Ahoj hledám práci v německu s ubytováním. Jsem vyučená kadeřnice ale nevadí mi delat jakoukoliv praci.A chci jit za praci do Německa. Prosím poraďte díky.  Úsměv posilejte mi prosim nabídky na email. lena.garci1[at]gmail.com
s takym vzdelanim sa tu tazko niekde zamestnas aj na "podradnu pracu".......jedina sanca je zeitarbeit ale to je strata casu a zarobkovo ty vyjde to iste ako doma v CZ
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2 : Listopad 26, 2013, 04:56:35 pm »

Ahoj hledám práci v německu s ubytováním. Jsem vyučená kadeřnice ale nevadí mi delat jakoukoliv praci.A chci jit za praci do Německa. Prosím poraďte díky.  Úsměv posilejte mi prosim nabídky na email. lena.garci1[at]gmail.com
s takym vzdelanim sa tu tazko niekde zamestnas aj na "podradnu pracu".......jedina sanca je zeitarbeit ale to je strata casu a zarobkovo ty vyjde to iste ako doma v CZ

Nedavno Bippo psal že je na Slovensku...
Jak teda myslíš to ,,TU" ?

Lenagarci ja teda nevim jak si na tom s Nemcinou ale nesdilim nazor Bippoeho  Úsměv
Me je sice jedno kdo me tu hlavu strojkem prejede ale jak slysim Ceske a Slovenske holky, tak by se tady sikovna kadeřnice urcite uzivila  Mrknutí A když by byla sikovna a levnejsi urcite by natahla i Němky ....  Mrknutí

Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #3 : Listopad 26, 2013, 07:34:58 pm »

zrovna dneska jsem zahlíd inzerát..

"
Friseur/in gesucht, jung, erfahren, gute Bezahlung nach FFB Zentrum ab sof. gesucht, Tel. 08141-526077 o. 0176-64248090
"
a ještě jsem někde při lítání po městě zahlíd na dveřích kadeřnictví, že hledaj, takže myslim, že to vůbec neni nereálný v tomhle oboru a určitě to bude za dobrý peníze;)
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #4 : Listopad 26, 2013, 08:06:15 pm »

Ahoj hledám práci v německu s ubytováním. Jsem vyučená kadeřnice ale nevadí mi delat jakoukoliv praci.A chci jit za praci do Německa. Prosím poraďte díky.  Úsměv posilejte mi prosim nabídky na email. lena.garci1[at]gmail.com
s takym vzdelanim sa tu tazko niekde zamestnas aj na "podradnu pracu".......jedina sanca je zeitarbeit ale to je strata casu a zarobkovo ty vyjde to iste ako doma v CZ

Nedavno Bippo psal že je na Slovensku...
Jak teda myslíš to ,,TU" ?

Lenagarci ja teda nevim jak si na tom s Nemcinou ale nesdilim nazor Bippoeho  Úsměv
Me je sice jedno kdo me tu hlavu strojkem prejede ale jak slysim Ceske a Slovenske holky, tak by se tady sikovna kadeřnice urcite uzivila  Mrknutí A když by byla sikovna a levnejsi urcite by natahla i Němky ....  Mrknutí



Ja tedy nevim, ale me to porad pripada, ze Bippo = Hary...  stejna rec, stejne nazory, a hlavne Bippo porad Haryho chvali:-) No treba se mylim:-)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #5 : Listopad 26, 2013, 11:54:12 pm »

Jirike, nerada bych se mylila, ale na to, aby si mohla kadernice otevrit vlastni kseft musi mit mistrovsky zkousky. Nebo nekoho, kdo by ji delal garanta. A byt zamestnana jako kadernice v Nemecku neni moc dobry job, to jsem videla uz nekolikrat v TV. Pry berou tak 5 Euro na hodinu, krome dyska. Spousta jich od toho utika.


http://www.bild.de/ratgeber/job-karriere/koch/gehalt-friseur-koch-kellner-raumpfleger-10573742.bild.html


Der traurige Sieger mit dem geringsten Einkommen in Deutschland sind die Friseure und Friseurinnen - und das mit großem Abstand.

Friseure, die zum Beispiel für das gute Aussehen von Businessleuten sorgen, verdienen nur drei bis acht Euro die Stunde. Im Idealfall schneiden sie nicht nur Haare, sondern beraten den Kunden, hören sich geduldig seine Sorgen an, verkaufen passende Haarprodukte und putzten den Salon.

Für diese Berufsgruppe fällt vor allem das Trinkgeld deutlich ins Gewicht. Die Ausbildung zum Friseur dauert satte drei Jahre.
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #6 : Listopad 27, 2013, 01:53:25 pm »

Ahoj hledám práci v německu s ubytováním. Jsem vyučená kadeřnice ale nevadí mi delat jakoukoliv praci.A chci jit za praci do Německa. Prosím poraďte díky.  Úsměv posilejte mi prosim nabídky na email. lena.garci1[at]gmail.com

S ubytováním najdeš asi nejlíp práci v gastronomii, většinou mají nějaké kamrlíky pro pracovníky, ale není to bydlení nic moc, ale záleží na zaměstnavateli, většinou je to jen vlastní pokoj se společnou sociálkou. Můj syn tak bydlel, když pracoval v restauraci a měl samostatný pokoj s balkonem. Pak změnil zaměstnavatele a bydleli dva v malinkém pokoji, postele vedle sebe, spal vedle Bulhara. Dnes má vlastní pokoj se spol. kuchyní a sociálkou a platí cca 200 Eur, což je podle mě stejně hodně peněz. Tento zaměstnavatel chtěl ubytovat mladou Slovenku, která tam přišla pracovat jako pokojská ve sklepě (pravda, že tam byly dvě sklepní okénka, starší dlažba na podlaze, asi 15 m2 bez sociálního zařízení). Sám majitel hotelu je multimilionář, vlastní továrnu v Americe atd. To jsou ti hodní Němci:-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München