Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo v okolí Helmondu?  (Přečteno 23133 krát)
marekov2



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 06, 2013, 01:36:58 am »

Zdravim všechny Hollaňdáky Úsměv,někdo na seznámení?Zítra bych měl dojet do Helmondu(u Eindhovenu) a rád bych poznal někoho kdo už v Nizozemí žije nějaký ten pátek a mohl by poradit s práci a dalšíma věcma.a samozřejmě se můžete ozvat i jen tak na pokec.Je mi 24 a jsem z Ovy,miluju fotbal takže bych si i tam rád zakopal.za jakoukoli odpověď dík
Zaznamenáno
daniella0306



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 17, 2013, 12:27:47 am »

čau.. jsem Daniela a každy leto jezdim do Holandu makat. Jsem sice od Zlina, ale studuju uz 8 let v Ostrave. Prave za chvilku bych zase chtela odjet a chtela bych letos nejakou zmenu. Tedkom hledame byt bud v Helmondu ve Venlo nebo v Eindhovenu..Nemas pro me a kamosku prosim prosim nejake rady a tipy ?? Budeme ti za cokoliv vdecne :-) A taky budeme hlavne rady, ze bude s kym zajit na sodovku :-D
Zaznamenáno
iinkov



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Květen 29, 2013, 06:51:18 pm »

caute, ja som tu uz dost dlho, ak by ste chceli skocit na pivo dajte vediet Mrknutí z cz/sk tu viacmenej nikoho nepoznam ...  Tomas


tommy[zavináč]iinkov.com
Zaznamenáno
veronka35



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Červen 10, 2013, 06:59:45 pm »

Ahojte, som tu zatial len týžden a nikoho nepoznám, rada by som sa zoznámila a stretla, alebo niekde išla  Mrknutí Ja som v Neterseli, takže niekto v okolí Eindhovenu, Tilburgu,..??
Zaznamenáno
kijke



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Říjen 09, 2013, 02:48:32 pm »

ahojte som tu 8 rokou uz tak ak nieco mozme skocit na pivo ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München