Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Univerzální dříčka hledá job kdekoliv ve Švajcu - gastronomie  (Přečteno 20867 krát)
mikela



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Říjen 30, 2012, 09:46:04 pm »

Zdravím lidi Úsměv,

nevíte někdo o nějaké práci v gastru? Mohu fungovat jako číšník, pomocný kuchař, kuchař, pokojská...

Je mi to jedno, co neumím, rychle se naučím. Ve výše zmíněných profesích však zkušenosti mám.
S NJ problém nemám, domluvím se - avšak řešit politiku bych si netroufla.

Odpovídejte prosím telefonicky: +420 777 557 225
nebo mail: m.ronzova[at]centrum.cz
Zašlu CV.
Podmínka je ubytování buď přímo na místě, nebo v blízkosti a možnost být na svátky doma (od Vánoc - do Silvestra) - pak můžu makat v kuse jak dlouho bude potřeba.

DÍKY VŠEM ZA JAKÉKOLIV INFO!
« Poslední změna: Říjen 31, 2012, 12:44:50 am od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 31, 2012, 12:44:29 am »

zkus třeba http://rollingpin.ch ... nebo přímo kontaktovat hotely
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #2 : Říjen 31, 2012, 07:57:02 am »

nevim, nikdy jsem v Gastronomii nedelala, ale jezdime kazdy rok pres Vanoce na lyze a tam clovek prave pres Vanoce potka nasincu co musi makat (chudaci). Proto myslim, ze v Gastronomii dostane clovek tezko volno pres svatky (Vanoce-Silvestr) a nejen na horach, co pozoruju, mivaji vetsinou Betriebsferien a to az nekdy v lednu, treba se ale pletu. Ale hodne stesti pri hledani!
Zaznamenáno
mikela



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Říjen 31, 2012, 12:56:49 pm »

Díky za info :-) Zkusím to omrknout!
Právě to je nevýhoda zimních sezon, nikdo Tě nepustí domů, prostě jsi tam půl roku a pak se vrátíš na letní sezónu.

Jenomže já bych chtěla být o Vánocích doma s rodinou.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München