Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Mladý pár hledá bydlení od 1.11.2012 - Mnichov  (Přečteno 19926 krát)
Rozinky



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 18, 2012, 11:16:29 pm »

Ahoj lidičky, je mi 28 let, našel jsem si práci v Mnichově a hledám v současné době pro mě a moji přítelkyni podnájem do 800 €/měsíc. (Nejsme hluční, jsme čistotní a nekuřáci  Úsměv ).

Kdybyste o něčem věděli, prosím napište mi.

Předem děkuji Ondra
Zaznamenáno
lumix



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Říjen 19, 2012, 09:42:25 am »

Zdravim, mel bych pro Vas nabidku bydleni, jestli jses v CR prosim zavolejte mi treba dnes po 4hod a nebo o vikendu +420773967189. Pracuju v Mnichove druhym rokem a jeste tady nejaky ten patek budu Úsměv). Kolega si shani nove bydleni a ja potrebuju nekoho do bytu.

http://www.mrlodge.de/app/2316/eng/index.htm - (je neaktivni protoze ho mam ja)

vetsinu casu jsem v praci, a jezdim na vikendy co CR, v zime lyzovat do Apl, casu tu travim vic... takze budete mit hodne soukromi.

Byt je kompletne zarizeny, vcetne nadobi, pracka, zehlicka, povleceni - proste vsechno. Jsou tam 2 pokoje, ja mam ten malej a ten velkej Vam nabizim - dlouhodobe, jak budete chtit. Cena celeho bytu je 1250 EUR vcetne vseho - krome internetu - ten je v reseni. na cene by jsme se dohodli.
max. bych po Vas chtel nejakou kauci (1 najem- tu bych vam vratil samozrejme.

Je to moc pekna nabidka, nemusite platit provize, kauce, atd, nikde se vazat smlouvou, jen nahlasim vase jmeno.

Obcanska vybavenost perfektni, pekarna, restaurace, REWE, doktori, pred vchodem. U-Bahn 3 min chuze.

Tak se ozvete, ja jedu v 12 do CR, pac jsem mel vcera narozky Úsměv
Zaznamenáno
JardaL



Karma: 7
Příspěvků: 36


« Odpověď #2 : Říjen 20, 2012, 12:17:26 pm »

Poslano soukromou zpravou.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München