Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: sháním bydlení a práci servírky  (Přečteno 18181 krát)
Lucie13



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Duben 30, 2012, 11:12:26 am »

Zdravím Úsměv před třemi dny jsem přijela do Mnichova z Laubachu cca 70km nad Frankfurtem, kde jsem pracovala jako servírka. Jsem nemile překvapená, že na tak velké město jako je Mnichov, jsem zatím našla málo nabídek na práci jako servírka Nevím co si myslet/Nerozhodný, nebo zde ještě neumím pořádně hledat??? Zkouším se tedy obrátit i na vás, na tuto stránku, zda o něčem náhodou někdo nevíte, děkuji Mrknutí A aby toho nebylo málo, přijela jsem zde s tím, že jsem měla domluvený pronájem, ten den z toho bohužel zešlo, než jsem stihla přijet, byt o pár hodin dříve už pronajali někomu jinému, tudíž jsem momentálně na jednom Penzionu 18km od Mnichova, denně píšeme až na pět inzerátů na bydlení, ale buď odpovídají samí podvodníci,(kteří chtějí poslat peníze dříve a vždy odpovídají anglicky) Jsem v rozpacích a nebo je byt už pronajatý. Troufale se tedy na vás obracím i s touto prosbou o radu, pomoc, pokud o něčem víte. Děkuji moc, s pozdravem Lucie Mrknutí
« Poslední změna: Duben 30, 2012, 11:43:25 am od Lucie13 » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Duben 30, 2012, 03:16:31 pm »

Hledas oboji v obou kombinacich a jednou se smajliky a jednou bez?
Mame tu od tebe totiz dve temer stejna temata:

"sháním bydlení a práci servírky"
http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=10129

"sháním práci servírky a bydlení"
http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=10130
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München