Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jak rozjet online podnikání na DE internetu  (Přečteno 45376 krát)
infanap



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 03, 2012, 11:26:19 am »

Zdravím všechny,

žiju a podnikám v čechách a rozhodl jsem se začít podnikat i na německém internetu. Provozuji payperpost systém (blogeři píšou články dle zadání za peníze) Placla  a na přání českých reklamních agentur jsem udělal i německou verzi na BezahlteArtikel.de.

Nyní stojím na startovní čáře a potřebuji propagovat službu na německém internetu. První krok je sehnat blogery a druhý krok je propagovat službu u mediálních (marketingových) agentur. Poslední krok je propagovat službu přímo u koncových uživatelů.

Hledám rady jak a kde propagovat online službu na německém internetu. Hledám nějakou emailovací službu (platící uživatelům za čtení emailů), fórum o online podnikání a jakoukoliv jinou radu, zkušenost nebo doporučení, kdo by mě mohl s rozjezdem online podnikání na německy píšícím internetu.
Zaznamenáno
cofex



Karma: 15
Příspěvků: 62



« Odpověď #1 : Únor 18, 2012, 12:20:00 am »

Tady se dozvis vse podstatne.
ecc-handel.de
Mej se hezky!
Standa
Zaznamenáno

Standa
Phoenix



Karma: 2
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Únor 18, 2012, 12:34:07 pm »

Tady se dozvis vse podstatne.
ecc-handel.de
Mej se hezky!
Standa


 Hehe ty teda dneska valis to je jedna lepsi rada nez druha :-D co kdybys radeji nekecal ani do eshopu ani do online marketingu a uz vubec ne do seo kdyz o tom nic nevis, ale jako kabaret je to gut !
Zaznamenáno
cofex



Karma: 15
Příspěvků: 62



« Odpověď #3 : Únor 18, 2012, 05:20:26 pm »

No stando sice mam nepochybne jeste v krvi hladinu jelikoz je Karneval, ale tohle doporuceni me totalne rozsekalo na kusy :-D :-D :-D to je "vybornej" napad strato shop ten e-versand.com necham radeji bez komentare 
Hallo Phoenix. Mozna by jsi nemel tolik pit. Panu Thomasek jsi nic neporadil. Jenom tady delas ostudu, misto slusneho prispevku. Ja 25 let uspesne podnikam v nemecku a vedu firmu, kde pracuje 75 lidi. Nemam se zaco stydet. Kazdemu se snazim poradit a pomoci, pokud mi to cas dovoluje. Muj pracovni tyden ma nekdy 7 dnu. U tebe se projevuje asi krome piti, jeste jedna ceska nemoc s diagnozou: malost,zavist a nevychvanost. Zkus nad tim premyslet.

To same v blede modrem patri Phoenix o Tvem prispevku zde. Zapomel jsem v te diagnose ceske nemoci jeste chut pomlouvat,kritizovat,stezovat si a sam pritom nic neudelat.

Panu Infanap bych poradil jeste www.internetworld.de. Ten casopis odebira jeden kolega ve firme v tistene podobe, stoji 4,50 EUR. Je tam spousta kontaktu na firmy ktere hledate. Jinak Vas pekny portal www.placla.cz zname. Jsme tam registrovani obcas tam realizujeme nejaky PR clanek pro CR.

Mejte se hezky

Standa
Zaznamenáno

Standa
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Únor 20, 2012, 11:14:50 am »

Hehe ty teda dneska valis to je jedna lepsi rada nez druha :-D co kdybys radeji nekecal ani do eshopu ani do online marketingu a uz vubec ne do seo kdyz o tom nic nevis, ale jako kabaret je to gut !
Zato ty prilis nevalis...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München