Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Je nutné mít zaregistrované auto?  (Přečteno 24218 krát)
Mataratata



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Říjen 14, 2011, 04:59:58 pm »

Zdravím všechny čechy tady. Jmenuji se MArtin přihlásil jsem se dneska.4istě náhodou sem dneska mluvil s českým šoferem ( to se u nás ve firmě stává často že něco přivezou.. tak ob-měsíc), kterej mi řek že má kámoše kterej tady žije 6 let má -audinu a ještě nějaky druhý auto a obě registrovaný u nás V ČR,  a tak se ptám jestli nejsem blbej když sem nechal všecko zařídit moji.... skoro tchýni a přehlasil sem moji felinu na holandský značky..... Všichni asi víte jaký pálky se tady musej platit za daně a povinny ručení....  Moje situace je taková, že tady bydlím , pracuju a všecko registrovaně.... trvalej pobyt mám ale v čr, není to fakt zbytečný?? Tchýně tvrdí že to nejde mít auto reg. u nás a jezdit tady , jedině do pul roku...... tak já nevím ale fakt mě to štve že si nemužu pořídit nějaky větší auto aniž bych za to neplatil nějakym holandanum........
« Poslední změna: Říjen 14, 2011, 05:38:50 pm od David » Zaznamenáno
Mataratata



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Říjen 14, 2011, 05:19:34 pm »

koukám tady to žije 100 lidí online a nikdo ani slovo Úsměv  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München