Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Seženu aupair pozici live out?  (Přečteno 42031 krát)
Nikki1988



Karma: 0
Příspěvků: 14


« : Červen 20, 2011, 08:11:22 pm »

Ahoj,

končím v ČR bakaláře a přemýšlím o stěhování do Německa, abych zlepšila nj. Byla jsemjako aupair v Irsku, ale teď bych potřebovala pozici live out, tedy bydlet mimo rodinu, protože mám psa.Myslíte, že něco takového seženu. Myslím, že začít jako aupair by bylo nejjednodušší, než serozmluvím - měla bych bydlení a jistotu. Jinak učím v ČR 3 roky AJ a teď se chystám na ukončení vš Aj a nj pro cestovní ruch. Praxi mám z call centra Vodafone, recepce..apod. Kdybyste věděli o rodině nebo o něčem, dejte mivědět, můžu zaslat reference a aupair profil. Dík
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červen 20, 2011, 08:18:36 pm »

Ahoj,

sehnat můžeš, občas se vyskytují i nabídky na aupair, které rodina platí i vlastní ubytování

Hodně štěstí,
David
Zaznamenáno
Nikki1988



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #2 : Červen 21, 2011, 07:44:15 am »

Díky, snad na něco narazím. Pro začátek by to byl nejjednodušší způsob. Díky za pozitivní zprávu Mrknutí
Zaznamenáno
kiki3



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #3 : Červen 21, 2011, 08:57:37 pm »

ahoj, škoda že máš hafana. já zrovna končim v srpnu jako aupair a rodinka hledá další Úsměv
Zaznamenáno
Nikki1988



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #4 : Červen 25, 2011, 03:29:32 pm »

Jo je mi to jasný, že to bude se psem složitějí. Možná bude jednodušší, najít si klasickou práci Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München