Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Maminky v Dusseldorfu a okolí  (Přečteno 100660 krát)
Chilindrina



Karma: 2
Příspěvků: 3


« : Červen 10, 2011, 12:55:18 pm »

Ahoj, v létě se stěhuji s rodinou do Dusseldorfu. Jelikož jsem na mateřské dovolené, tak bych ráda potkala další maminky, které žijou v Dusseldorfu nebo v okolí. Budete-li mít zájem, ozvěte se a domluvíme se.
Alena
Zaznamenáno
lukrezzia12



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Listopad 11, 2011, 06:50:10 pm »

Ahoj,bydlim kousek od Düsseldorfu s manzelem a mam maleho 2,5 leteho raubire.Hledam cechy tady hodne delsi dobu.Budu rady kdyz se ozves,muzeme si dat kafe spolu a pokecat.Monika
Zaznamenáno
krasavica



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Červen 03, 2013, 08:48:00 am »

Ahojte, my sme rodina s dvoma detmi - mensia ma aktualne 2 roky a starsia 6 rokov. Sme v Monchengladbachu - kusok od Duseldorfu. Deti sice budu mat od septembra povinnosti skola skolka. Ale na pokec sme k dispoziciii
Mirka
Zaznamenáno
monika4



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Říjen 11, 2013, 07:16:24 pm »

Ahoj,

před pár dny jsme se přistěhovali do Düsseldorfu. S manželem máme dvě malé děti (3 a 5).  Budu ráda, když poznám někoho na pokec  nebo na procházky s dětmi. Pokud budete chtít, dejte mi vědět. Monika
Zaznamenáno
Elischka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Listopad 02, 2013, 02:26:54 am »

Zdravim vsechny  Smích

Planuji se v unoru stehovat do Dusseldorfu (jiz nakou dobu ziji v zahranici). Rada by jsem vedela jestli by se nasel nekdo na pokec, probrat zkusenosti, apod. Ja mam tedy dva kluky (3 a Valím oči! Super! ale maminka to byt nemusi ani nezalizi va veku Mrknutí muzete me kontaktovat na Elishka.geski[at]gmail.com. Taky ted budu v listopadu na tyden v Dusseldorfu ohledne skol pro kluky, pripadne by jsme se mohli sejit na kavu aneb cajik Mrknutí
Diky uz se tesim:)

« Poslední změna: Únor 21, 2014, 07:50:35 pm od David » Zaznamenáno
iveta010



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Listopad 05, 2013, 03:24:02 pm »

ahojky,

děti nemám, ale taky žiju v D. holky, jste třeba na fb?

kdyžtak mě tam najdete pod ivetkaupc[zavináč]centrum.cz

nebo koukněte na stránku - https://www.krajane.cz/326200672610/
Zaznamenáno
DorotaK



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Prosinec 10, 2013, 09:58:23 pm »

Ahoj, žiju s rodinou v Xanten, malá má 10 měsíců, pokud si chcete popovídat, nebo se sejít tak pohromadorota[zavináč]gmail.com Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München