Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Příjemní Češi žijící ve Stuttgartu  (Přečteno 65096 krát)
mishpule



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 01, 2011, 10:30:01 pm »

Ahoy.... Kroutím očima
Před týdnem jsem se přistěhovala se svým přítelem (němcem) a našimi dvěma syny (3 a 5 let) sem do Stuttgartu a zatím tu nikoho neznám, s kým bych občas mohla pokecat, kdo by mi možná poradil co a jak......
Je mi 40   Škleb, ale cítím se mnohem mladší  Smích))))))

Ozve se mi někdo ?

Zdraví Mish
Zaznamenáno
darling



Karma: 4
Příspěvků: 57


« Odpověď #1 : Březen 05, 2011, 05:17:07 pm »

Ahoj Miso,
prijemnych Cechu a Cesek se tu najde plno a i s detmi. V pondeli je sraz v Rat-Rat ve Stuttgart west adresu najdes v akcich, tak se prijd podivat. Nebo mi napis do vzkazu a muzeme se sejit my dve. Budu se tesit.
Darling
Zaznamenáno
Jani. Sevcikova



Karma: 0
Příspěvků: 5


Jak se my stavíme k světu, tak se svět staví k nám


« Odpověď #2 : Srpen 23, 2011, 10:35:25 pm »

Ahojky.
Jsem ve Stuttgartu taky nová, tedy přesně Leinfelden-Echterdingen. Moc ráda bych si tady našla přátele. Pokud máte někdo čas a zájem, ozvěte se. Sem nebo třeba na mailíka: Jani.Sevcikova[zavináč]yahoo.com

P.S.Je mi 24, ale dokáži se bavit s každým ;-)
Zaznamenáno
dusankosliz



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #3 : Srpen 25, 2011, 07:52:27 pm »

ahojte som ja som dusan mam 24 a byvam v leonbergu a rad by som sa stretaval s niekim zo svk alebo cz  ak je zaujem staci sa len ozvat na slizsliz[zavináč]yahoo.de
Zaznamenáno
slunecnice1



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Březen 19, 2012, 06:59:15 pm »

Ahoj, ziji v Norimberku, mam zajem poznat muze Cecha, ca. +-60 let.
Tel. 0911/448970.
« Poslední změna: Březen 19, 2012, 07:05:07 pm od David » Zaznamenáno
Zdenek.cz



Karma: 2
Příspěvků: 10


« Odpověď #5 : Listopad 25, 2012, 01:50:16 pm »

Ahoj všichni,
vzhledem k neúnosné situaci na pracovním trhu v ČR hledáme práci v Německu. Jsme rodina (2 děti)- Německy umíme bohužel jen základy- pomohl by nám někdo v začátku?
Zaznamenáno
Chapefm
Host
« Odpověď #6 : Listopad 27, 2012, 07:04:48 pm »

no pripis v jakem oboru doma delas, a co umis,  at lidi vi zda muzou a nebo nemuzou pomoct
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München