Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: SK TV  (Přečteno 36474 krát)
karkulka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 16, 2010, 03:36:50 pm »

Vedel by mi niekto poradit ako postupovat pri zavedeni slovenskej telky v Luxembourgu? Poskytuje tu niekto take sluzby vratane kupy a instalacie satelitu?
Zaznamenáno
Vlajda



Karma: 2
Příspěvků: 29



« Odpověď #1 : Prosinec 16, 2010, 06:19:18 pm »

Ahoj,
muj znamy zijci v Nemecku i koupil satelit, setbox u UPC, nechal to nasat na rodice a setbox se  satelitem si vzal do Nemecka a chyta ceske,slovenske pogramy,jen je to oficalne porad hlasene v CR
Zaznamenáno
vasek.z



Karma: 1
Příspěvků: 62


WWW
« Odpověď #2 : Prosinec 19, 2010, 12:30:52 am »

Vedel by mi niekto poradit ako postupovat pri zavedeni slovenskej telky v Luxembourgu? Poskytuje tu niekto take sluzby vratane kupy a instalacie satelitu?
Staci malinko hledat. Vzhledem k tomu ze jsou zakladni programy verejnopravni a tim i placene je nutne mit kartu pro sat. prijimani koupenou i zaregistrovanou na nejakou adresu v CR, SR, ... . Nabizi to navic treba i Skylink (mame sami) atd. atd. Co konkretne koupit poradi sama zprostredkovatelska fa, ev. jakykoli prodavac v kteremkoli obchode kde tohle zbozi vedou (Batiself, Hela, Baumax, ..., , vsechny obchody s elektronikou). Expert bude potreba jenom pri smerovani paraboly pro optimalni prijem.
Zaznamenáno
MarcelaH



Karma: 6
Příspěvků: 52



« Odpověď #3 : Prosinec 29, 2010, 03:45:13 pm »

Ahojda, ja jsem sice z CR, ale chytam i SK programy. Koupila jsem si v CR satelit cs-link, prevezla ho sem a chytam v pohode vsechny CR a SK programy. Cena s neomezenou kartou byla cca za 4.800 Kc. Marcela ( marcela[zavináč]zumabshop.cz)
Zaznamenáno
barbi



Karma: 3
Příspěvků: 19


« Odpověď #4 : Leden 17, 2011, 04:41:40 pm »

mozes si kupit sluzbu UPC direct. Cez satelit sa daju programy chytat kdekolvek.
http://sk.upcdirect.com/
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München