Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlevnější posilovna  (Přečteno 46590 krát)
SIMONA JACKS GYM
Simona JACK'S GYM :-)



Karma: -1
Příspěvků: 16


trenerka fittness, zumba, tanec, aerobic


« : Prosinec 13, 2010, 06:48:06 pm »

www.jacksgym.com
Jack's Gym, 281 rte de Thionville, Hesperange, Luxembourg
Tohle je zajiste nejlevnejsi ale presto velice pekna posilovna.
Prostorna, cista, kvalitni posilovaci stroje, vstricny personal,
pratelska atmosfera...to vsechno tady urcite najdete!
Je tu taky krasny vyhled na reku a les presto ze je jenom 5 minut
cesty autobusem od hlavni vlakove a autobusove stanice-Gare(centrum)
Kromne posilovny tady najdete brisni tance
a ZUMBU www.zumba-fitness.lu.





* DSC00557.JPG (872.94 KB, 1920x1080 - prohlédnuto 863 krát.)

* DSC00563.JPG (847.89 KB, 1920x1080 - prohlédnuto 847 krát.)

* DSC00633.JPG (845.46 KB, 1920x1080 - prohlédnuto 881 krát.)
« Poslední změna: Prosinec 14, 2010, 04:09:11 pm od SIMONA JACKS GYM » Zaznamenáno

vasek.z



Karma: 1
Příspěvků: 62


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 19, 2010, 10:49:38 am »

O nejlevnejsi posilovnu samozrejme nejde, existuje spousta velmi peknych a levnejsich nejenom o par drobnych. Nehodlam nikomu delat reklamu, pouzil jsem pouze Google, ale klidne zajemcum poradim. Driv jsem se o to zajimal, takze me Vas prispevek zaujal.
Pouzit nepravdivou informaci pro upoutani pozornosti hned v titulku prispevku mi prijde jako klamava reklama.
Zaznamenáno
SIMONA JACKS GYM
Simona JACK'S GYM :-)



Karma: -1
Příspěvků: 16


trenerka fittness, zumba, tanec, aerobic


« Odpověď #2 : Prosinec 22, 2010, 05:48:23 pm »

Neviem preco ste napisali, ze klamem...ja som presvedcena o tom, co som napisala...ak mate lepsi typ napiste nieco pozitivne...kritizovat je lahke.
ja v tej posilovni pracujem uz rok a mam prehlad o cenach ostatnych posilovni v Luxembursku tak tej Vasej sprave naozaj nerozumiem, jedine ak chcete znemoznit niekoho, koho ani nepoznate a kde ste pravdepodobne nikdy neboli...
Zaznamenáno

Mafinka



Karma: 0
Příspěvků: 36


« Odpověď #3 : Prosinec 23, 2010, 12:39:31 am »

Tak slecny se musim zastat.Nejznamejsi a nejvetsi fitka v Luxu jsou passage,athletic centrum,painworld,jack-gyms a posledni jmenovany je opravdu nejlevnejsi.Ellipse nestoji za zminku,aspon co se ceny tyce.Ja osobne nenavstevuju ani jedno centrum,ale prehled mam.Jo a jestli Vaskovi strycek google nasel neco levnejsiho a vetsiho nez tri sklepni koje,budu rada,kdyz nam sdeli nazev fitka.A jestli ne,nebylo by od veci,kdyby svuj komentar smazal a nechal lidi  propagovat dobre a levne sluzby v rodnem jazyce.
Zaznamenáno
vasek.z



Karma: 1
Příspěvků: 62


WWW
« Odpověď #4 : Prosinec 23, 2010, 11:13:53 pm »

SIMONA
Snad ze me nemusite hned delat tridniho nepritele ze jsem si dovolil rict ze existuji i jine posilovny na urovni a pritom jsou levnejsi napr. o cca 10€ mesicne (v odkazu na tu "nejlevnejsi" ctu napr. 55€/mes., neni problem najit pekna fitka par km od hlavniho mesta s cenou okolo 45€/mes. . Za reklamu placeny nejsem, tak pouzijte taky Google jako ja, je to snadne, napr. Um Deich Dudelange- 43/mes., ale je jich vic, nechce se mi hledat za Vas). Jestli je moje informace pozitivni nebo negativni je mi skutecne sumak, je to proste normalni objektivni informace a ta nestrani nikomu, kazdy at s ni nalozi jak chce, stejne tak at si kazdy i chodi kam chce. Rovnez v tom neni vubec nic osobniho, ani byt nemuze kdyz Vas neznam. Pokud Vam tu moje informace vadi, snizte v Jacks Gym ceny nebo si opravte chybny titulek, dekuji za to ze to jiste vbrzku udelate.

MAFINKA
Myslel jsem ze je rec o posilovnach a ne o life-style centrech. Kdyby se nekdo prezentoval pomerem cena-kvalita, jde o natolik subjektivni zalezitost ze nebudu mit k veci cokoli rict. Jestlize si tu nekdo dela reklamu ze je nejlevnejsi a pritom to tak zdaleka neni, jde proste o klamavou reklamu. Pokud Vam vadi moje informace a dotykaji se Vas i kdyz se Vas vlastne nedotykaji, mate samozrejme svate pravo je necist.

S pranim proziti krasnych svatku se porouci Vasek.
Zaznamenáno
Mafinka



Karma: 0
Příspěvků: 36


« Odpověď #5 : Prosinec 24, 2010, 04:36:06 pm »

Slecna urcite mela na mysli,ze fitko je nejlevnejsi v centru.A to urcite je.Ale dekujeme za doporuceni fitka v Dudelange.Urcite se tam vsichni radi vypravime,nejlepe po pracovni dobe-po 16.hod :-) preju hodne stesti a trpelivosti po A31:-)))
Zaznamenáno
vasek.z



Karma: 1
Příspěvků: 62


WWW
« Odpověď #6 : Prosinec 27, 2010, 11:20:41 am »

Slecna urcite mela na mysli,ze fitko je nejlevnejsi v centru.A to urcite je.Ale dekujeme za doporuceni fitka v Dudelange.Urcite se tam vsichni radi vypravime,nejlepe po pracovni dobe-po 16.hod :-) preju hodne stesti a trpelivosti po A31:-)))
Zapomnel jsem na komplex obyvatel hlavnich mest, kdy automaticky predpokladate ze nic jineho okolo neexistuje. Potom je zapotrebi o neco vetsi vyjadrovaci schopnosti nez co tu predvadite. V.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München