Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zubař v okolí Zürichu nebo Bülachu?  (Přečteno 42110 krát)
hanyzka



Karma: 2
Příspěvků: 27


« : Prosinec 09, 2010, 11:50:26 am »

Ahoj lidi, nemohl by mi někdo poradit nějakého dobrého zubaře v okolí Zürichu nebo Bülachu? Zatím jsem ještě nikde nikdy nebyla, tak se moc neorientuju. Z doslechu vím, že zubaři jsou tu strašně drazí....takže by se šikl i někdo levnější. Díky za rady.  Co???
« Poslední změna: Prosinec 10, 2010, 02:14:16 am od David » Zaznamenáno
kiwwik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #1 : Prosinec 10, 2010, 06:15:21 pm »

Ahoj, já byl u zubaře zatím jednou - http://www.nextto.ch/willkommen.html. Vyčištění zubů mě vyšlo na 120 franků, se zubním kazem jsem ještě nebyl, takže cenu neznám - platí se ale rentgen a celý zákrok, známá mi říkala, abych počítal s cenou okolo 500-600 franků, tak nevím, co je na tom pravdy. Taky bych uvítal informaci ohledně ceny.
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #2 : Prosinec 10, 2010, 09:56:46 pm »

hodne lidi ma specialne pripojisteni, co se jedna o zuby, neni to moc mesicne a kdyz je neco vaznyho, proplati to pojistovna! jinak vycisteni za 120franku je nadhera, pritel minule platil jen za vycisteni a rentgen, jestli nema kaz, franku skoro 400!  Hněv proto hezky v cechach k zubari, jednou za pul roku a je povetsinou klid!
Zaznamenáno
hanyzka



Karma: 2
Příspěvků: 27


« Odpověď #3 : Prosinec 11, 2010, 04:39:33 pm »

Děkuji za pár příspěvků. Mě vypadla jedna plomba a protože jsem tam měla díru jako do z... a začínalo to bolet, tak jsem se musela rychle objednat. Nakonec jsem obvolala zubaře u nás v Dielsdorfu a jeden mě vzal hned včera. Takže už i z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že jedna nová plomba mě stála 420 franků a to bez rentgenu. Když jsem se objednávala, tak mi do telefonu řekli, že jako Notfall musím zaplatit v hotovosti 300 franků. Po ošetření jsem si myslela, že to bude teda míň, když mi nedělali rentgen a paní najednou povídá: ono je to víc 420. Mazec.... Normálně taky chodím k zubaři vždycky když jsem doma, ale tentokrát to bylo akutní a domů se teď nedostanu, takže teď už jen doufám, že jsem tady byla u zubaře poprvé a naposled.... Hněv
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #4 : Prosinec 11, 2010, 10:11:03 pm »

david: zde ma staky docela casto, treba ve vlaku apod. proste obrovsky reklamy, za zubarem do nemecka!!! asi se to vyplati!
Zaznamenáno
Centík



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Leden 13, 2011, 12:57:06 pm »

Když už jsme u těch zubařů, je pro českého zubaře možnost se ve Švýcarsku uchytit?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München