Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Povolení a nájemní smlouva  (Přečteno 29387 krát)
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« : Září 12, 2010, 04:48:09 pm »

Teď sem z toho vážně už jelen! Všichni co si vyřizují jakékoliv povolení říkají museli jsme doložit nájemní smlouvu, že máme kde bydlet a mě na gemeinde i na migračním řekli, že je jim jedno kde bydlím, že nájemní smlouvu nepotřebují! Jde o Kt. Aargau! Ten je vcelku nějaký divný, ani zaručení se za někoho, aby tu člověk mohl žít legálně, ale nemohl pracovat, neuznávají a jiné kantony ano!  Hněv
Zaznamenáno
Blanch



Karma: 4
Příspěvků: 22



« Odpověď #1 : Září 13, 2010, 11:28:52 am »

Ahojky, ja zila v kantonu Bern, ted jsem v Zürichu, ale nikdy jsem najemni smnlouvu nepredkladala a ani to po mne nikdo nechtel. Nahlasila jsem adresu a nikdo neoveroval, jestli tam opravdu bydlim, nebo ne...
 
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #2 : Září 13, 2010, 02:59:06 pm »

Ahoj.

Ja jsem najemni smlouvu taky nemusel predkladat.Ale adresu jsem napsat musel.Jinak to neoveruji.Je to zacarovany kruh.Asi jak kdo a jak kde  Mrknutí
Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #3 : Říjen 08, 2010, 12:51:45 pm »

osobni zkusenost s kantonem Aargau: na obecnim urade chteli aktualni adresu a povoleni k pobytu, jsem si jisty, ze pomne chteli najemni smlouvu. Ale kazda obec to bude mit jine, nekde to muze byt uplne jedno... a najem jsem si mohl vyridit az po zaruceni firmou, ze tam budu pracovat (v dobe, kdy jsem jeste nemel pracovni povoleni na papire)...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München