Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Lucembursku s angličtinou a ruštinou  (Přečteno 52379 krát)
evita



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 07, 2010, 03:10:16 pm »

Ahojte všichni,

nevíte jestli se dá v Lucembursku pracovně uplatnit s angličtinou, případně s ruštinou a na jakých pozicích? Třeba v bance? Německy neumím a francouzsky jen slabé začátky, ale chtěla bych se ji tam naučit. Nedávno jsem dokončila AJ a RJ na fildě, jsem učitelka. Taky mám teď rekvalifikační kurz na manikúru a gelovou modeláž, to by mi taky nevadilo dělat, ale jestli by mě bez frániny do nějakého nehtového studia vzali...
Zaznamenáno
sgtpepper



Karma: 4
Příspěvků: 36


« Odpověď #1 : Srpen 03, 2010, 08:40:13 am »

Zdravim,

myslim, ze bez francuzstiny a nemciny to pojde tazko, hlavne francuzstina je dolezita.  Jsem v rozpacích Tu  a v Trieri je vsak nemalo Rusov, odporucam hladat aj v Nemecku.
S anglictinou len v medzinarodnych firmach.
Zaznamenáno
barbi



Karma: 3
Příspěvků: 19


« Odpověď #2 : Srpen 10, 2010, 01:27:10 pm »

ja ovladam len anglictinu, zamestnala som sa v medzinarodnej firme.
s rustinou sa tu moze uplatnit ten kto chce byt napr. obchodnik na zhananie klientov - banky a trustove spolocnosti maju vela ruskych klientov.
vsetko je o stasti a byti v spravnu chvilu na spravnom mieste.
Zaznamenáno
Jana N.



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Prosinec 03, 2010, 08:41:58 pm »



Ahoj holky :-)

souhlasím s barbi. Člověk musím být ve správný čas na správném místě, co se hledání práce týče. S tím má také dobré zkušenosti.

I tak.... jste holky fakt šikovný, že jste se tam uchytily!

ALE, tohle štěstí bych ráda zkusila i v Lucembursku.... jenže mám strach, že nedostanu dlouhodobé pracovní povolení. Slyšela jsem o tom dost zvěstí, jak je to nemožné dostat. :-(

Mohly byste mi prosím poradit jak to v současné době v roce 2011 (téměř) je s tím povolením?

Děkuji moc!

Jana
Zaznamenáno
Vlajda



Karma: 2
Příspěvků: 29



« Odpověď #4 : Prosinec 04, 2010, 10:37:32 pm »

Ahoj, pro praci v Luxu zadne pracovni povoleni nepotrebujes
Zaznamenáno
honza.dd



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Únor 21, 2011, 11:22:17 am »

Ahojte,

chceme letos s přítelkyní odjet do Lucemburska od července do konce září, protože jsme vysokoškolácí a chcem si tam na místě najít práci. Například v hotelech, restauracích apod. například jako pomocné síly v kuchyni a tak.:-) protože umíme taky jenom angličtinu a ruštinu, tak na vyšší místa bychom se nedívali.:-)

Myslíte tedy že máme šanci tam práci najít nebo nevíte jak to tam chodí?

Díky moc za odpověď.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München