Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo v okolí Musberg (u Stuttgartu)?  (Přečteno 32646 krát)
wevza



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 11, 2010, 05:50:49 pm »

Zdravim vsechny Cechy ,zijici ve Stuttgartu a nebo okoli Musberg(L.E.),bydlim zde uz 1.1/5roku a stale se mi nedari se zde (domestikovat)j Hněv .Moc bych si prala se seznamit s nejakymi lidmi,kterym take chybi kontakt s nekym z Ceska,"informace pro mlade lidi!!!:je mi 53let,tak to pro vas nebude asi to prave orechove popovidani".Cili timto oslovuji spise lidi me kategorie.Zda se nudite,nenudte se sami a pojdme se nudit spolecne.moje adresa:wevza[at]seznam.cz dekuji za pripadne meiliky ,urcite pisnu zpet
« Poslední změna: Leden 11, 2010, 06:08:38 pm od David » Zaznamenáno
kable



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Leden 26, 2010, 04:56:42 pm »

Hallo, jmenuji se Galina a narazila jsem na Váš inzerát. Jsem tu pátý měsíc, pracuji ve vesnici Billigheim, od Stuttgartu asi 65 km. Ráda bych právě touto cestou našla další krajany, je mi 38 let.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München