Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pronajmu byt v Berline - Tiergarten u ZOO  (Přečteno 24172 krát)
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« : Leden 08, 2010, 02:40:58 pm »

Ahoj, po tom co jsem urgentne hledala bydleni ted hledam nekoho, kdo by se chtel nastehovat ke me do bytu, ktery jsem nakonec nasla a rada pouzivala skoro 2 roky. Jedna se o maly jednopokojovy byt se samostatnou malou kuchynkou, koupelnou s vanou a WC a mini predsini. Velikost je 33.17 m2. Byt ma balkon a nalezi k nemu sklep. K dispozici je od 1.2.2010, respektive se lze nastehovat uz 31.1.2010.
Cena se zalohami na vodu,topeni a udrzbu (krome elektriny) je 399.16 EUR a je nutno slozit najednou ci ve splatkach kauci 816.48 EUR (tj. 3x mesicni netto kaltmiete 272.16 EUR). Ja jsem ji napriklad rozlozila na 3 splatky.
Byt je komplet zarizeni a jelikoz se stehuji do jiz zarizeneho bytu rada bych nabytek a vybaveni prodala at uz dohromady a nebo zvlast. Cena bude sdelana pri pripadne osobni prohlidce bytu.
Podotykam, ze se jedna o klasicky pronajem a tak je treba se prokazat pronajimateli, kdyz uz ne vypisem z SHUFA, kterou jsem nemela anija, tak aspon nejakym potvrzenim o prijmu.
V pripade zajmu prosim piste na muj mail: t.knapova[zavináč]seznam.cz a ja se vam obratem ozvu.
Tereza

P.S. Byt je v centru mesta, kousek od U-Bahn zastavek U1,2,3 Wittenberg Platz a S-Bahn Zoo (pesky cca 8 min) a primo na zastavce busu 100.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München