Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Nekdo v ST.Gallen?  (Přečteno 99546 krát)
nikki33



Karma: 1
Příspěvků: 3


« : Srpen 10, 2009, 07:30:46 pm »

Ahoj,bydlim asi 60 km od mesta st.gallen,konkretne v mestecku Buchs. Rada bych se touto cestou seznamila s nejakym krajanem zijicim ve Svajcu:)
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #1 : Srpen 10, 2009, 10:33:21 pm »

Ahoj! Já žil v St. Gallenu 2 roky, ale nyní jsem už pár měsíců v Baselu. Moc čechů jsem tam nepoznal a těch pár, co znám, žijí dosti pracovním a rodinným životem, takže asi moc nepotěším... Každopádně přeju hodně štěstí!  Úsměv

                                                                                            zdraví                Jindra
Zaznamenáno
angie



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Prosinec 03, 2009, 09:22:21 pm »

ahoj nikki,
ja byvam v Staadte, myslim ze od Buchsu je to cca 30 km, teda ak sa nemylim ze Buchs je smerom na Liechtenstien. Byvam vo Svajciarsku vyse roka a rada by som spoznala niekoho kto by mal chut a cas obcas vyrazit a zabavit sa. angie
Zaznamenáno
Martin12



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 06, 2010, 11:15:55 pm »

Ahoj, ja bydlim od listopadu kousek od Rapperswil. Taky bych rad potkal nejake krajany. Buchs neni daleko, tak bych se mohl nekdy zastavit. Martin
Zaznamenáno
mapal



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #4 : Leden 16, 2010, 02:24:38 am »

Ahoj. Znam několik Češek pracujících v St.Gallen .... Úsměv a jinak v Arbonu bydli min. tři, vč. mě! Bohužel patříme k těm pracovně vytíženým....  Škleb, ale jinak si najdeme čas na plavání ve Wittenbachu nebo St.Gallen, apod., takže není problém se k nám někdy přidat....!
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #5 : Leden 16, 2010, 05:11:51 pm »

Tak koukám že je Vás tam docela hodně... Úsměv Do Gallenu pojedu určitě z Basileje za známými, mám jich tam poměrně hodně, tak kdyby jste dělali nějjaký sraz, tak dejte vědět!
                                                                                            zdraví     Jindra
Zaznamenáno
n.martin



Karma: 0
Příspěvků: 1


Martin


« Odpověď #6 : Leden 27, 2010, 11:54:10 am »

Ahoj,koukám,že se najdou lidi v okolí St.Gallenu.Jezdím tam často,ale nemám kontakt na nějakého čecha žijícího a pracujícího v této oblasti.Moc rád bych sehnal nějakou práci,byť jen na krátkou dobu,ubytování mám v Gallenu.Vím ,že to asi nebude nejlehčí,budu rád za každou informaci ohledně práce v tom regionu.Zatím jsem v ČR,bydlím ve Frýdku-Místku,dělal jsem několik let obchodní činnost ve farmacii,je mi už 40let,rád se toulám světem a poznávám nové lidi.Německy se domluvím jakž takž,ale není to žádná sláva,když bude potřeba dopiluji to!
Zdraví Martin
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #7 : Říjen 23, 2010, 10:41:26 am »

Ahoj St.Galenaci  Mrknutí Mrknutí

Koukam,ze je vas tady celkem dost,jen nejak vazne domluva.Neudelame stranku na facebooku na lepsi domluvu?

Dejte vedet,zatim zdar,Tom a Eli  Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #8 : Říjen 23, 2010, 01:26:58 pm »

Ahoj,

tím že uděláš další stránku se komunikace nezlepší, právě naopak. Na FB taky nechodí každý a né každý si to může přečíst.

Z vlastní zkušenosti vím, že je lepší se domluvit nejdřív s těmi které už znáš na nějakém srazu po telefonu a pro ostatní to pak vyvěsit na web.
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #9 : Říjen 24, 2010, 10:15:55 am »

Ahoj  Mrknutí

Ok ale na Fb je alespon chat.
Tak mi nezbejva nic jineho,nez cekat a koukat na Switzerland.cz Co???
Moc lidi tady neznam. Kroutím očima
Za pokus to stalo.Tak zatim Mrknutí


Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #10 : Říjen 25, 2010, 12:28:32 am »

cus tommy, zkus jeste pokec.sk, je tam mistnost Svajciarsko.
Je tam hafo slovaku, obcas i nejakej cz:-)
byva tam celkem dosti lidi, urco se nekdo ozve z okoli st.g.
ahooj
v.
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #11 : Říjen 25, 2010, 11:24:29 am »

Ahoj Vasku  Mrknutí

Diky moc,jdu se tam mrknout :-)

Zaznamenáno
Lebi
Host
« Odpověď #12 : Květen 06, 2011, 12:42:33 pm »

Ahoj. Jsem tady novej a vypada to, ze tohle vlakno je uz asi mrtvy. Ale presto, kolikpak lidi se nachazi v okoli Sevelen, Buchs?  Mrknutí Úsměv
Zaznamenáno
kader



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Červen 11, 2011, 10:48:32 am »

Ahoj ja som zo St. Gallenu
Zaznamenáno
jellyczez



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #14 : Červen 27, 2011, 04:56:18 pm »

Ahojky, jsem Cech, bydlim v St.Gallenu uz dlouho, muj profil je na lidech.cz a jinak muj denni mail je jellyczez[zavináč]hotmail.com Ma nejaka mila duse zajem si popovidat?:-)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München