Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kurs němčiny pro cizince????  (Přečteno 59802 krát)
hanyzka



Karma: 2
Příspěvků: 27


« : Duben 08, 2009, 07:54:23 pm »

Prosím o radu, kde by se dal absolvovat nějaký dobrý kurz němčiny pro cizince přímo ve Švýcarsku? Bydlím teď v Dielsdorfu, kanton Zurich a chtěla bych chodit do nějakého večerního kurzu němčiny. Nevíte někdo o něčem v okolí, kam by se dalo přihlásit? Díky za případné rady. Co???
Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #1 : Duben 09, 2009, 03:49:18 pm »

zkus se podivat treba tady http://www.klubschule.ch/ , snad tam neco najdes.

Jarda
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #2 : Duben 22, 2009, 07:35:48 pm »

díííky moc za tip! presne neco podobneho ted hledam :-)
Jak by rekl klasik - Stewarde, jdete jako nazavolanou :-D

Jsem tu sice uz nejaky cas, ale k nemcine se normalne kupodivu vubec nedostanu:-(
ale zato se vsem svycarum v praci kolem podezrele zlepsila anglina :-D

jeste jednou díííky. A kdyby nekdo vedel o podobných odkazech, tak sem s nima, at je z ceho vybirat...

a ja taky jeden pridam - www.ok-college.ch (nic o tom nevim, jen mi cirou nahodou vcera pristal letak ve schrance. Coz me (znovu)nakoplo se o to zacit zajimat:-)

a kdyz už jsme u toho - nemá někdo osobní zkušenost? nezkoušel/neabsolvoval nějeký?  Je vzdy fajn moci se poučit z pozitivních i negativních zkušeností ostatních..

ahoj vsem vasek
« Poslední změna: Duben 22, 2009, 07:51:19 pm od vac922884 » Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #3 : Duben 30, 2009, 09:12:09 pm »

je toho strašně moc v okolí ZH a přímo v ZH, již zmíněná klubschule nebo třeba www.eb-zurich.ch nebo www.akad.ch nebo alemania nebo schneider schule nebo taky na univerzitě se dá, je fakt toho hodně, jen hledat! dobré jsou stránky www.gate24.ch , tam si zadas sprachschulen ZH a najde ti to vsechny o kterych je zminka na netu a muzes vybirat ve velkym. tak hodne stesticka...
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #4 : Květen 26, 2009, 11:04:28 pm »

Ahoj! Já cca před dvěma roky na kurs chodil. Byl to dotovaný kurs státem pro cizince pracující ve Švýcarsku, tak jsem skoro nic neplatil, protože pokud si dobře vzpomínám, tak musí část platit ze zákona i zaměstanavatel a ten za mě půlku zaplatil. Na to je ale dobré se ještě přeptat. No a úroveň? Jedním slova bídná...   Po cca 2 měsících individuálních hodin v jazykoce v čr jsem tam patřil k nejlepším  Škleb Modlil jsem se ať to už skončí...  Možná jen na úplné základy....      Je to ale jen moje zkušenost a netvrdím, že je to všude stejné!   

                                                                                                   Jindra
Zaznamenáno
Janinka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Srpen 08, 2009, 02:26:42 pm »

Ahoj,
právě se na kurz němčiny pro cizince chystám( je to pod ECAP)...mám jen problém, že se neotvírá skupina pro můj stupeň(B1).tak stojím před otázkou jestli jít do A2 nebo B2. Můj problém s němčinou je konverzace.mám nějakej blok mluvit nebo co Nevím co si myslet/Nerozhodný. Němčinu jsem dělala dva dva roky na základce a pak celý gympl. Můžete mi někdo poradit, do které skupiny se píchnout??? Vidím tady názor, že kvalita mizerná, že to není moc těžké, ale raději se zeptám. Jinak nevíte někdo, jestli pak dostanu alespoň potvrzení o absolvování kurzu nebo musím dělat zkoušku. Díky moc za odpověď.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Srpen 08, 2009, 05:20:36 pm »

Ahoj,
tak ja bych si pujcil knizku pro B1 a prosel si tu gramatiku a pak bych sel radeji do B2.
Nebo jeste muzes zkusit se zeptat jestli by ses mohla na par minut jednoho kurzu prijit podivat.
Na potvrzeni o absolvovani kurzu se zeptej, ja jsem nejake v Mnichove dostal.
Zaznamenáno
Janinka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #7 : Srpen 09, 2009, 10:54:51 am »

ok.díky za radu Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München