Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: V Dolnolabi Cechu neni ???  (Přečteno 236744 krát)
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #15 : Květen 26, 2009, 08:26:03 am »

Jeeeeeee, v sobotu 20.6. budu v Cechach (a tyden pred tim a tyden potom taky).... tak na vas budu aspon myslet :-)
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #16 : Květen 29, 2009, 09:55:38 am »

Takze  setkame se v sobotu 20.6.2009 pred stanici U3 Borgweg, a aby mel kazdy moznost se jakkoliv dopravit,tak tam budu cekat mezi 17.45-18.00,pak se vydame smerem do parku,muzeme si zapinkat nebo zahrat fotbal,jestli ma nekdo zajem muzeme si zagrilovat( dejte vedet jestli nekdo berete gril at to vi  i ostatni a vezmou si nejakeho toho burta sebou),jinak si vemte neco pod zadek,dobrou naladu a pivko nebo nealko-to uz je na Vas.
pro opozdilce budu na mobilu-0176/49162213.
Nika
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #17 : Červen 10, 2009, 02:33:29 pm »

Ahojky lidicky,tak sraz se nam blizi a jelikoz se zatim  nikdo neozval    Šok  tak jsem Vas chtela poprosit o kratkou zpravu  bud pres soukromou zpravu,na meil,na mobil nebo primo tady-staci napsat: jo dojdu, ne nedojdu at vim jestli tam nebudu cekat zbytecne.     
A jelikoz tam snad krome 3.lidi(pokud prijdou)  taky nebudu nikoho znat,tak se nemusite bat Škleb 
 Pokud to bude s pocasim vypadat spatne tak se presouvame do prvni hospody.


p.s.-pokud se nepletu tak tohle je 17.ty prispevek  Mrknutí  do 20.teho to neni daleko a ma nabidka stale plati!! Škleb 


Nika
Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #18 : Červen 10, 2009, 03:50:38 pm »

No zrovna jsem se chtela zeptat, jak to vypada, jestli vubec nekdo dorazi, ja porad nekoho verbuju  a vsichni se ptaji " a kdo tam jako budee?  Šok". No my teda asi dorazime, 2 kusy, plus mozna jeden Slovak, a kamoska taky chtela jit, plus Inka se me ptala jestli jdu, tak pocitam s tim, ze taky dojde. Tady se vubec nic nedeje, na to, kolik lidi neco chtelo podniknout...Smutek
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #19 : Červen 14, 2009, 09:49:43 am »

Tak mam dve dobre a jednu spatnou zpravu Smích
Ta prvni dobra je  ze ma byt okolo prijemnych 18.stupnu a hlavne nema prset. Úsměv
Ta spatna je ze se zatim stale nikdo neozval Pláč
Ta druha dobra a nejlepsi je ze ja tam budu i presto cekat   Úsměv
Budu cekat jestli nekdo prijde nebo ne-pokud ne,
tak pak prosim priste nikdo nervete ze chcete sraz!!! Nevím co si myslet/Nerozhodný
Narozdil od nas jsou schopni se Slovaci domluvit a sejit aspon jednou za mesic!!Takze me zustane jim asi tise zavidet!
Nika
Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #20 : Červen 16, 2009, 08:08:24 pm »

Hej tak co, vsichni tady na to prdite... Veru jestli fakt nikdo neni, tak my na to taky prdime, mame to docela z ruky, abysme si jen tak do HH prijeli vypit lahvace  Jsem v rozpacích  Anebo ne, prave proto prijedem, abysme videli aspon tebe, po roce  Škleb a mohli tady vsem psat, jak bylo fajn!
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #21 : Červen 18, 2009, 12:05:15 pm »

Juchu,tak ted uz musite prijet - prave si ty dva lahvace vyhrala!!!Gratuluju.........!!!
Samo ze u lahvacu jen nezustane,je to jen na nas co podniknem,pozdeji se muzeme treba presunout do Schumachers Biergarten a pak jsem se domlouvala s kamoskou ze by jsme to mohly vzit pres Kiez,takze o zabavu je postarano... ;

Motto vecera:
Party,Piti,Prdel(jako sranda) a Pani(to jako chlapy) a mam to vsechno na P...
Samozrejme PISMENKO P.  Škleb

Nika
Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #22 : Červen 19, 2009, 11:00:38 am »

Ahoj,

 hm, tak z ondry dneska vylezlo, ze je jeste porad nachcipany (vlece se to s nama obema dva tydny skoro) a ze by to teda radsi uz konecne vylezel pres vikend. Tak pokud ho neukecam, tak asi nedojdem, samotne se mi nebude chtit Smutek

 Chjo, fakt na prd...Ale jak to tak vypada tak o hojnou ucast asi stejne neprijdem... Enjoy it!
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #23 : Červen 19, 2009, 04:31:38 pm »

Ahojky,takze to nema cenu a timto zitrejsi akci definitivne rusim!!Jestli si nekdo nestihne precist toto upozorneni a zitra prece prijde,tak se mu timto omlouvam,ale ja bohuzel nebudu organizovat  neco a cekat nekde o co neni evidentne zajem.Pro me taky neni jednoduche zajistit si hlidani.Navic o akci jste  byli vsichni informovani mesic dopredu!!

Nika
Zaznamenáno
sabina



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #24 : Červen 22, 2009, 08:23:31 am »

Ahoj lidicky, nahodne jsem se na tuhle stranku dostala a fakt koukam...ziji v hh uz 13 let a znam tu jen jednu cesku!!!! a tady koukam, ze se jich hemzi celkem dost...byla bych rada, kdybych se tedy k vam mohla pridat
Zaznamenáno
misule



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #25 : Červen 25, 2009, 11:00:54 am »

Ahojte lidi, je mi lito, ze ten sraz nevysel. Jak uz jsem psala, ja musela do CZ na statnice, jinak bych dorazila. 1. 7. se vracim zpet do HH, tak co udelat sraz pak. Klidne to zorganizuju, pokud uz ostatni na to nemaji nervy
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #26 : Červenec 02, 2009, 01:16:30 pm »

Ahojky Misule,
jo je to skoda ze to nevyslo,ale co se da delat!!Jestli mas chut se pustit do organizovani dalsiho srazu,rada Ti klidne pomuzu a pokud nebudu na dovolene tak i rada prijdu!Snad se to tentokrat povede!! Bylo by i dobre udelat nejakou registraci lidi co ziji v HH,(na mapce sem nasla jen muj profil a od Petry..)umoznilo by nam to lepsi komunikaci a ulehcilo by nam to  spoustu prace pri organizovani srazu!!Ale to je asi spis vyzva pro webmastera...nebo  jsem to nekde prehledla???

Preji vsem krasne a pohodove leto....

Nika.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #27 : Červenec 04, 2009, 02:52:05 pm »

Ahoj,

tak to už záleží na Vás jak si to zorganizujete. Mapa uživatelů je dobrovolná, stejně jako forum.
Nejlepší sbírat čísla na mobily a před nějakým srazem to obvolat. Nebo si lidi z okolí můžeš přidat do přátel a pak jen napsat všem soukromou zprávu  Mrknutí

Pěkný víkend,
David
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #28 : Září 21, 2009, 03:43:24 pm »

hmmm  tak Cesi v Hamburgu vymreli??!!! Nevím co si myslet/Nerozhodný Pláč
Zaznamenáno
Chapefm
Host
« Odpověď #29 : Říjen 17, 2009, 09:37:38 pm »

Ahoj 
no snad jeste nevymreli vsichni, to bych byl pak asi posledni sveho druhu,  i kdyz nejsme privo v HH ale kousek vedle na trase S3.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München