Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Graz - nějací češi, slováci?  (Přečteno 146635 krát)
Simca8



Karma: 0
Příspěvků: 18


« : Březen 05, 2009, 04:28:33 pm »

Ahojky,
pracuji v Grazu a rada bych se tady seznamila s nekym z CR ci SR... Najde se tu nekdo, nebo jste vsichni ve Vidni Mrknutí ?
Pekny den a tesim se na odpovedi Úsměv

email: svycarka26[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Marta K.



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Březen 30, 2009, 12:30:45 pm »

To vis, ze jich tady par je. Co tu delas?

Marta
Zaznamenáno
Simca8



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #2 : Březen 31, 2009, 04:24:15 pm »

Jo,par uz jich znam, ale neni na skodu se seznamit i s nekym jinym:-) ja tu pracuji, co ty delas a odkud jsi? Ozvi se na maila..:-) S.
Zaznamenáno
ping.bag



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 22, 2009, 09:27:03 am »

 Úsměv ahojky. jaks e mas? Ja v Grazu nebydlim,ale byvam tam casto,mam tam pritele...budu tam o prazkach a docela dost se tam nudim.... Co??? Co??? nemam tam totiz zadny kamarady
Zaznamenáno
eulalie:-)



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Srpen 23, 2009, 12:13:07 pm »

Ahojky,
pracuji v Grazu a rada bych se tady seznamila s nekym z CR ci SR... Najde se tu nekdo, nebo jste vsichni ve Vidni Mrknutí ?
Pekny den a tesim se na odpovedi Úsměv

email: svycarka26[at]seznam.cz

Ahoj, od konce srpna budu pracovat v Grazu. Nikoho tam neznam. Budu se moc těšit, když mi někdo napíšete na muj mail:-) , můžeme společně objevovat Kneipen:-) usw. jana
Zaznamenáno
Jiri1



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Listopad 30, 2009, 09:23:19 am »

Ahoj,
od zacatku prosince prichazim do Grazu pracovat. Rad tady poznam nejake cechy a slovaky.

Hledam tez ubytovani - na rok. To tady zatim vypada jako problem.
Smlouvy na pronajem bytu jsou ze zakona jen od 1 a 1/2 roku vyse.
Setakal jsem se take s pokusy zneuzivat cizincu, cena pronajmu se v momente, kdy majitel zjistil, ze nemluvim plyne nemecky, zvisila o 20 % a Beikosten byli neuveritelne (140 Eur).

Nemate nekdo nejaky typ na korektniho pronajemce ci stranku, kde se nachazi "spise korektni" inzeraty.

Diky,
zdravim,
Jirka
Zaznamenáno
Esterajch



Karma: 0
Příspěvků: 3


Zdeněk


« Odpověď #6 : Prosinec 09, 2009, 12:42:40 pm »

Čau lidi!

Studuju 3. rok v Grazu a žiju od malička v Rakousku. Měly bysme se všichni sejít na pivo nebo na punč. Třeba v sobotu 12.12. na náměstí?


Jirkovy: bohužel tady je plno vydláků co mají nějaký problémy s cizincema  Hněv

Smlouva 1,5 roku: nikdy jsem nic takovýho neslyšel. odkud máš tu informaci?

Můj pronájemce je docela v pohodě a brzo zjistim jestli ma něco volnýho. jestli ano tak ti sem napisu kontakt.

Beikosten 140 € mám taky a v předchozím bytě to bylo to samý, takže to je docela normálka.

Doufám že najdeš něco solidního a určitě ze smlouvou abys měl nárok na Wohnbeihilfe.


Těším se na českej pokec a jestli něco potřebujete přeložit, tlumočit nebo poradit tak se ozvěte - rád pomůžu.

Servus

Zdeněk
Zaznamenáno
Jiri1



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Prosinec 09, 2009, 09:00:34 pm »

Ahoj!
Urcite! Tak v sobotu treba v 19:00? Muzes navrhnout nejake lehko identifikovatelne misto na namesti? Myslim je tam radnice ci co? Co u hlavniho vchodu? Cislo mam zatim jen francouzske: +33672155071.
Zdravim,
Jirka
Zaznamenáno
Esterajch



Karma: 0
Příspěvků: 3


Zdeněk


« Odpověď #8 : Prosinec 10, 2009, 12:17:59 pm »

čau,

sobota, 19:00, náměstí - budu tam. Ale u radnice je teď před vánocema docela fofr. Proto bych řek, abysme se sešli u radnice na straně Herrengasse. Takže na levej straně od vchodu.

Moje číslo: 0699 123 80 332

ahoj

Zdeněk

PS: doporučuji zajímavou akci v pátek: tekno v Dom im Berg - budou tam djové z Anglie, Francie a z ČESKA Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Jiri1



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #9 : Prosinec 10, 2009, 04:27:03 pm »

ok
Zaznamenáno
klara_graz



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Květen 20, 2011, 03:25:34 pm »

Ahoj vim ze uz je trochu po diskuzi, ale ted sem se prestehovala do Grazu a hledam nejake ceske ci slovenske kamarady, nebo jestli mate nejaky srazy nekdy no proste cokoli, piste na klara.ziglerova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
tomula



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #11 : Červenec 06, 2011, 12:28:11 pm »

Ahojte, jsem na ročním pobytu v Rakousku, pracuji zde a také hledám nějaké kamarády z ČR popřípadě ze Slovenska Úsměv byla bych ráda,kdyby se někdo ozval na můj e-mail: faltynkova1[zavináč]seznam.cz děkuji s pozdravem Luci Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München