Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ahoj hľadam krajana v perú  (Přečteno 32975 krát)
Peter758



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 29, 2018, 12:27:23 am »

Ahojte rád by som našiel CZ/SK krajana v perú.. Nájde sa tu niekto ? , po prípade tu je môj fb  Škleb Smích


https://www.facebook.com/profile.php?id=100004563528426&ref=bookmarks
Zaznamenáno
Radka89



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Leden 14, 2020, 01:40:35 pm »

Dobrý den Peter. Chtěla bych se zeptat, jestli jste stopování v Peru zkoušel. Chystám se tam letos a plánuji se přepravovat hlavně stopováním, přežiju tam i bez španělštiny?  Škleb Dále bych se chtěla zeptat, co  během 8 denní návštěvy Peru nesmím vynechat. Lehký nástřel itineráře jsem si vypracovala pomocí této stránky: Peru. Nicméně na tak krátkou dobu to potřebuje být dopodrobna vypracované, co byste mi doporučil?
Zaznamenáno
Bára Kaplanová



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Listopad 26, 2020, 04:32:14 pm »

Ahoj,
já odpovídám, ačkoliv ještě v Peru nejsem, ale ze začátku nového roku se budu stěhovat do Limy, a bohužel tam zatím nikoho neznám. Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München