Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kupa auta z autobazaru.  (Přečteno 32483 krát)
fullhd



Karma: -3
Příspěvků: 16


« : Listopad 21, 2018, 05:22:43 pm »

Dobry den,

idem kupovat auto z bazaru.Jedna sa o Skoda Octavia cca do 5500 EUR.Auto sa nachadza v autobazare v nemecku.Problem je ze neviem aky je postup a kde presne mam ist.

Poradite mi?Respektive napisete mi nejaky navod sem kde mam vsade ist?.A kolko bude stat cele prihlasenie(znacky,poistka atd.aspon priblizna suma.)
Auto chcem prihlasit tu v de.

Dakujem.
« Poslední změna: Listopad 21, 2018, 05:34:35 pm od fullhd » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Listopad 21, 2018, 11:05:28 pm »

Servus.
Už cestou  na dopravku z bazaru jsme měli jakysi KOD od svého pojišťováka po telefonu od smlouvy která vznikla teprve až po přihlášení auta a poslali nám ji poštou (po měsíci ale auto už jakože pojištěné už cestou z bazaru)
Na přihlášení bylo potřeba číslo konta ze kterého si strhávají daň a obojí i s pojištěním se z konta strhne cca do mesice.
V ten den pouze přihlášení a značky cca 60Eur, celé i s bazarem cca 1h i s půl hodinou čekání na dopravce.
Cena pojistky se dost liší. Na rok. Na měsíc. Historie.
S havarijním nebo jen základní.
Daň je taky různá, závislá na palivu a objemu motoru. Myslím.
Cca 100-400Eur na rok, to si strhávají z konta sami.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2 : Listopad 22, 2018, 11:17:00 am »

je to vsetko uz popisane na mnohych miestach na internete, staci to dat do vyhladavania

aj na tomto serveri http://mnichov.de/mkportal/modules/wiki/index.php/P%C5%99ihl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD_auta_v_N%C4%9Bmecku

naco pisat to iste stale a znovu?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #3 : Listopad 22, 2018, 05:18:02 pm »

Rudo, takto by šlo odpovědět téměř na každou otázku tady Mrknutí nebo ?  Úsměv
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #4 : Listopad 22, 2018, 08:23:45 pm »

jirike - no ano, ale nechapem aky je v tom rozdiel ked to je uz niekde popisane a ked napises to iste este raz ;-)

Pred 15 rokmi to bolo ine, internetove fora v zaciatkoch, slovakov/cechov v D minimum ... ale dnes je ina doba ;-)

ved mne je to jedno, len ma to tak napadlo ...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #5 : Listopad 23, 2018, 07:27:28 am »

Souhlasím, ani já v tom rozdíl nevidím, přesto z opakování a doplňování informací toto a jiné, stále žije z 90% Mrknutí
Tedy svou ,,větu" můžeš přidávat do 90% všech témat.

Ale nesouhlasím s tím množstvím a tady bych to (nás) oddělil Mrknutí
Jakože v tomto směru, nás Čechy, valcujete  Smích
« Poslední změna: Listopad 23, 2018, 07:33:24 am od jirike » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München