Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pokoj v dome na Limpertsbergu ZDARMA výměnou za občasnou výpomoc s dětmi  (Přečteno 19736 krát)
kristyna



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Září 05, 2017, 10:31:05 am »

Nabízím prostorný pokoj na Limpertsbergu ZADARMO za občasnou výpomoc s dětmi 2 a 4 roky (10 min od centra, 20 min od instituci na Kirchbergu pěsky). 50m od oblíbeného baru Tramways. Pokoj je vybaven kvalitním rozkládacím gaučem pro 2 osoby, skříní, psacím stolem s PC a internetem (vybavení domácnosti k dispozici: kuchyň, lednička, pračka, sušička atd.)

Rozsah pomoci s dětmi dohodou (přibližně 30-60 min ráno - 3-4 dny v týdnu a večerní babysitting 1-2x za týden).

Požadavek rodilého mluvčího: čeština, holandština, angličtina nebo francouzština.  

tel: 00352-691880358 nebo kristyna14[zavináč]yahoo.com
« Poslední změna: Září 05, 2017, 10:32:20 am od kristyna » Zaznamenáno
Veronika29



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Listopad 13, 2017, 08:03:53 am »

Dobry den,

poohlizim se v Lucemburku po pokoji k pronajmu. Jsem z Liberce a je mi 23 let. Mam vzdelani s maturitou a po skole jsem pracovala jako doprovodny personal ve vlaku. Rada bych si ted ale nasla praci v Lucemburku a tak se snazim napred zajistit ubytovani, alespon pro zacatek.
Nevyrustala jsem s zadnymi sourozenci, presto s detmi umím vychazet. Casto jsem travila cas s malym bratrankem. Úsměv  Mluvím a nemecky, k tomu ovladam zaklady anglictiny.

Pravdepodobne jste na Vasi nabidku uz nasla vhodneho zajemce. Rozhodne jsem prispevek nemohla ignorovat.
V kazdem pripade me potesi Vase odpoved.

Preji hezky den
S pozdravem Veronika
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München