Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Meldebescheinigung für den Arbeitnehmer  (Přečteno 55728 krát)
koryn



Karma: 0
Příspěvků: 14


« : Srpen 01, 2017, 04:08:34 am »

Ahoj dělám na Minijob a tohle jsem dostal od zaměstnavatele. Nevíte někdo o co se jedná děkuji.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 03, 2017, 01:27:19 pm »

To bude nejspíš jen potvrzení, že Tě s tím minijobem přihlásili u příslušného úřadu. Vyplývá z toho, že o Tobě úřad ví, někdo odvede příslušné odvody a máš např. pojištění pro případ pracovního úřadu apod.
« Poslední změna: Srpen 03, 2017, 11:40:59 pm od David » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
koryn



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #2 : Srpen 04, 2017, 05:50:45 am »

To bude nejspíš jen potvrzení, že Tě s tím minijobem přihlásili u příslušného úřadu. Vyplývá z toho, že o Tobě úřad ví, někdo odvede příslušné odvody a máš např. pojištění pro případ pracovního úřadu apod.

Ahoj, děkuji za info ještě mě napadá teď za červenec jsem přesáhl 450E/měsíc jestli to nemá souvislost s tím? Děkuji
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Srpen 07, 2017, 04:34:01 pm »

Že by to zaměstnavatel jen tak nahlásil jako plný pracovní poměr mi sice přijde trochu divoké, ale kdo ví. Více bychom se asi dozvěděli z plného textu toho hlášení.
Nicméně ten limit tu je a co přesně se standardně při jednorázovém překročení děje, to nevím. Logické by mi přišlo, kdyby to zaměstnavatel sám podchytil a operativně převedl do dalšího měsíce, nebo tak něco...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
koryn



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #4 : Srpen 07, 2017, 06:24:05 pm »

Zaznamenáno
koryn



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #5 : Srpen 07, 2017, 06:24:50 pm »

https://uloz.to/!N99kXYlS2H0f/img-jpg
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Srpen 08, 2017, 09:57:12 am »

To mi přijde jako opravdu jen to přihlášení toho minijobu.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Markus P.



Karma: -52
Příspěvků: 64


« Odpověď #7 : Srpen 08, 2017, 03:32:38 pm »

Tuhle Meldebescheinigung si peclive schovej - slouzi ti jako dukaz nejenom pro duchodove pojisteni (i pro Arbeitsamt, kdyby ses stal arbeitslos), ze jsi byl prihlasen do duchodoveho zabezpeceni.
Zamestnavatel za tebe zaplatil do nemeckeho duchodoveho zabezpeceni Pauschalbeitrag für geringfügig Beschäftigte. Pokud by ses stal nezamestnanym a prihlasil se na pracaku a zadal o podporu, budou chtit dokazat, jak dlouho jsi byl pojisten do duchodoveho zabezpeceni, aby mohli rozhodnout, zda na podporu v nezamestnanosti narok mas nebo nemas. Vznik naroku a jeho delka se odviji prave od doby, kdy jsi byl socialne pojisten. 
To same plati pro pozdejsi prokazani pri odchodu do duchodu, pokud by vznikly nejake problemy.
Zamestnavatel je povinnen tuto Meldebescheinigung pri nastupu do zamestnani vystavit - nemusi se o ni zadat (pokud se jedna o sozialversicherungspflichtige Tätigkeit).

Takze: Meldebescheinigung gemäß § 25 DEÜV vzdy peclive uschovat!

Zdravi M.
Zaznamenáno
koryn



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #8 : Srpen 08, 2017, 08:03:03 pm »

Ahoj, děkuji za odpověď, akorát se divím tomu že jsem teď  dostal tenhle papír když už dělám na MiniJob 2 a půl roku? Moc tomu nerozumím:-) asi měl už zaměstnavatel nějakou povinnost zaplatit za mě nějaké paušály.Děkuji.
Zaznamenáno
Markus P.



Karma: -52
Příspěvků: 64


« Odpověď #9 : Srpen 08, 2017, 08:43:15 pm »

Pokud tak delas uz 2,5 roku a je to sozialversicherungspflichtig, mel bys dostat pro kazdy rok jednu Meldung....

M.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München