Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Paříž  (Přečteno 16640 krát)
Martina Papillon



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 11, 2017, 06:44:12 pm »

Dobrý den všem, bonjour a tous,


buď koncem roku 2017 mám v plánu přestěhovat se do Paříže, a ráda bych si co nejdříve našla práci. V ČR jsem studovala tři roky francouzštinu ve sféře podnikání, pátým rokem pracuji v menší firmě česko francouzské, která je subdodavatelem pro automotive jako Asistentka vedení společnosti, jinými slovy pracuji v administrativě, konkrétně zpracování přijatých a vydaných faktur, objednávek, příprava podkladů pro zpracování mezd, telefonní kontakt s klienty a dodavateli, zajišťování další agendy pro vedení společnosti. Mám tříměsíční zkušenost v Office de tourisme v Bretagni.
Jsem zodpovědný, dynamický, komunikativní a organizovaný člověk, ráda a rychle se učím.
Ráda se učím novým věcem. Kdybyste někdo věděli o nějaké práci v Paříži od cca ledna 2018 (či prosince), budu vám vděčná za jakýkoli kontakt.

je vais m'installer a Paris a la fin de l annee 2017 et je voudrais trouver le travail le plus tot possible. J'ai etudie 3 ans le francais des affaires a l'Universite, je travaille dans une entreprise tcheque mais francophone (la direction francaise) depuis 5 ans sur le poste d Assistante de direction - je m'occupe de la gestion des facturation clients et fournisseurs, de la gestion administrative des commandes, de la preparation des dossiers pour le calcul des salaires, de la gestion du contact telephonique avec les clients et fournisseurs et d'autre travail pour la direction.
Je suis responsable,dynamique, communicative, bien organisee, j aime bien apprendre les nouvelles choses. Je vous serais reconnaissante pour des conatcts.


Merci,
Martina
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München