Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Nejaci Cesi v Innsbrucku..?  (Přečteno 199685 krát)
majlos



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 21, 2008, 08:33:56 pm »

Ahoj vsichni,
Hledam nejake ceske ci slovenske Innsbrucany.. Úsměv
Budu tu minimalne do konce roku, tak se kdyztak ozvete!! Mrknutí
Zaznamenáno
Pampeliska



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #1 : Srpen 10, 2008, 10:34:19 am »

Ahoj, ja jedu do Innsbrucku 1.11. a budu tam 6 mesicu. Jasne, je to az za dlouho. Tedka jsem do pulky rijna za kopeckem v Mnichove.  Úsměv
Zaznamenáno
Lebkounka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Říjen 15, 2008, 08:34:30 pm »

Já tu jsem, studuju tu ještě s kámoškou z Prahy - jsme tu na školní rok od října do června.
Zaznamenáno
Martulinka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 12, 2009, 04:02:04 pm »

ahojky vsem.... odstehovala jsem se do Innsbrucku asi tak pred pul rokem za pritelem... ale krome nej tu nikoho neznam.... strasne moc bych chtela najit nejaky cechy... ze bysme mohli obcas treba nekam zajit, pokecat...?  kdyztak se mi nekdo ozvete na e-mail prosim, protoze tady se zatim nejak moc neorientuju.....-)  pa Martina...

martinavodickovaa[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Jarda 077



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #4 : Červen 14, 2009, 12:55:12 am »

Ahoj vsichni Innsbruckcani!  Úsměv

Sice se nenachazim v AT, ale bude mi cti, kdyz s nekym z vas sem tam udelam nejakou tu "slezinu" a co hlavni je, pokeeeeeecam cesky, alebo aj po slovensky. Pracuju caa 45km od Innsbrucku v mestecku Krün, ktere lezi v BRD, 16km za rakousko - nemeckym prechodem Scharnitz. Tak cau a.....

Jarda
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Červen 14, 2009, 07:31:38 pm »

Ahoj Jardo, tak Krünem jsme zrovna s kámoši před pár hodinkami projížděli když jsme jeli z výšlapu z Marchreisenspitze Úsměv
Zaznamenáno
Jarda 077



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #6 : Červen 14, 2009, 11:12:04 pm »

Diky za odezvu Davide  Úsměv

 Ale tak soudim, ze jste toho pritom prisernem pocasi moc nenachodili  Škleb Doufam, ze alespon nekde v hospode bylo dobre....

Jarda
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #7 : Červen 15, 2009, 08:14:44 pm »

Tak nachodili jsme za 8 hodin asi 10-15km ... jinak, to bylo idealni pocasi na vyslap a Klettersteig :-)
Zaznamenáno
janeiss



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #8 : Červenec 31, 2011, 11:19:12 am »

Ahoj Marti, ještě jsi pořád v Innsbrucku??? Úsměv Jana
Zaznamenáno
petr6



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #9 : Srpen 09, 2011, 02:51:56 pm »

Stravil jsem v Innsbrucku pul roku, a ted tam jedu na vikend 19. az 21. srpna, tak kdyby chtel nekdo provest po meste nebo pokecat cesky, tak se muzete ozvat ;-)
Zaznamenáno
VCL



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #10 : Říjen 18, 2011, 10:47:59 am »

Ahoj všem!

Jsem kousek od Innsbrucku, v Ostravě , je to jen cca800km Mrknutí.
Na začátek roku 2012 se chystám vycestovat do Rakouska za prací a Innsbruck je pro mě lokalita č.1. Teď už nějaký čas šrotím němčinu a od ledna budu s maximálním usílím hledat nějaké pracovní místo. Nenašel by se někdo kdo by byl ochotný pomoct? Budu rád za jakoukoliv nabídku práce, tady v ČR dělám manažera, ale vzhledem k zákládní němčině je mi jasné, že budu muset začít od nuly, takže beru cokoliv. ( nestěhuju se ani tak kvůli penězům ale spíš za živ. prostředím ) kdyby se náhodou ozval někdo s nabídkou dříve než v lednu, samozřejmě to vůbec nevadí, naopak.

Ať už se někdo ozve nebo ne, zdravím všechny na severní straně Brenneru.
Zaznamenáno
Beatberry



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Říjen 02, 2012, 07:39:49 pm »

Zdravím čechy v okolí innsbrucku .....  Kroutím očima je tu někdo na kus řeči popřípadě jít někam zapařit ? Je mi 19 let a fakt mě nebaví tu popojíždět sám bydlím v matrei am brenner  do innsbrucku se není probĺm dostat ták pište
Zaznamenáno
iwulka
Host
« Odpověď #12 : Listopad 06, 2012, 05:57:08 pm »

Ahoj,jsem od začátku října jako au-pair v Innsbrucku a zatím tady ještě nikoho neznám. Je mi 26. Někdo na kafčo, na pokec,nebo na výlet? IVet
Zaznamenáno
katulka



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Srpen 17, 2013, 12:25:42 pm »

Ahoj všem odvážným,přistěhovala jsem se před měsícem do Innsbrucku za přítelem.Najde se tu taky osamělá duše co by ráda zašla na kafčo,zapařit nebo jen tak česky pokecat???Děkuju všem za odpověď a přeji hodně štěstí. Mrknutí
Zaznamenáno
Václav Mařík



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Září 13, 2013, 09:22:23 pm »

Ahojte.
No tak já už bydlím v Innsbrucku skoro 2 roky tuším někdy od Prosince 2012 no zatím tu bydlim asi tak 2 roky no zatím jsem tu moc Čechů nepotkal takže jestli chcete zajít Pokecat / Kafe / Výlet tak se klidně ozvěte můj mail je vaclavmarik1987[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München