Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zivot + Praca + Viza  (Přečteno 18795 krát)
sumo--



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 29, 2017, 10:49:54 pm »

Zdravim vsetkych,

Rozmyslam s priatelkou nad odstahovanim sa z SK do neakej exotickejsej krajiny. Padla nam celkom do oka Malajzia, a aj praca vyzera ze by tam mohlo byt v mojom obore dost - IT. Chcel by som sa opytat niekoho, kto tam zije na par veci Mrknutí

1 - aky je tam zivot? oplati sa prestahovat tam na take 2 roky? Krajina je nadherna, ale docital som sa ze ludia tam nie su moc priatelsky. Stretavate sa s neakymi "rasistickymy" prejavmi voci europanom a podobne?

2 - neviete niekto poradit ci je vybavovanie viz narocne (Employment Pass alebo Temporary Employment Pass)? Docital som sa ze pracovne vizum vybavuje zamestnavatel + treba neake dokumenty k tomu, nevyzera to moc komplikovane ... ale tak nechcem byt nemilo prekvapeny

3 - kolko cca je v malajzii potrebne zarabat na normalny zivot? To znamena, byt v prenajme, jedlo, a pod. Co som sa snazil nieco vygooglit, vyslo mi to okolo 2000 MYR. Je to realne?


Dakujem vsetkym vopred za uzitocne informacie Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München