Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Seznámení  (Přečteno 67119 krát)
Simona München



Karma: 1
Příspěvků: 2



« : Listopad 09, 2016, 01:06:27 pm »

Ahojky, hledam kamarady kolem Mnichova (Zorneding). Jsem tu uz rok, ale stále sama a desna nuda :-( Ja 40.  Lidicky se smyslem pro humor jsou vitani :-)
« Poslední změna: Leden 28, 2017, 09:43:38 pm od Simona München » Zaznamenáno
Zekky
Carpe diem...ať to frčí dokud žijem...



Karma: -2
Příspěvků: 17



« Odpověď #1 : Listopad 09, 2016, 04:11:31 pm »

Ahoj Simono, to se často venku stává, obzvláště když se přestěhuješ.
« Poslední změna: Listopad 10, 2016, 10:32:39 am od Zekky » Zaznamenáno
Viky39



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Listopad 27, 2016, 09:28:09 pm »

Ahojky Simco jak se máš?Dnes jsem našel tuto zajímavou mailovou lidi v Mnichově a okolí. Jsem pracovně delší  dobu v Landshutu.tak jen pozdrav.hezky večerVita
Zaznamenáno
Romcisko



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Březen 03, 2017, 12:46:20 am »

Ahoj Simona, to ja som tu o nieco dlhsie, ale tiez stale sam, priam nemozne sa s niekym, okrem kolegov spoznat. Poznam ten problem velmi dobre. Som 44. Úsměv
Roman
Zaznamenáno
pepino6980



Karma: 1
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Březen 13, 2017, 09:56:54 pm »

Ahoj Simi,jsem blizko a jezdim pořad do Buchu kousiček od tebe,když budeš chtit pisni a mužem zajit na kafčo,pěknej večer Zdeněk
Zaznamenáno

pepino
Simona München



Karma: 1
Příspěvků: 2



« Odpověď #5 : Duben 14, 2017, 04:34:32 pm »

ahoj omlouvam se ze pisu az ted, byla jsem v CR a pak nebyl cas. kdyztak pisni na mail : sim7751[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
mejty



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #6 : Květen 21, 2017, 10:29:35 am »

POZVÁNKA
Milá česká a slovenská komunita         
v okrese Pfaffenhofen a Ingolstadt a okolí !
Dňa 27.05.2017 (sobota) o 12 hod. sa koná 4. stretnutie Čechov a Slovákov, kde sú všetci nadšenci domácej kultúry a rodného jazyka srdečne vítaní. Môžete tu nadviazať zaujímavé kontakty, možno nájsť typ na prácu, dobrú škôlku, spolujazdu alebo večerné výjazdy do mesta a pod. Okrem toho sa môžu hlavne deti zlepšiť v češtine/slovenčine.
Tešíme sa na účasť každého z Vás!
Miesto stretnutie je Restaurant Pavillon v Pfaffenhofen/Ilm, Joseph-Fraunhofer-Str. 59, (http://www.pavillon-pf.eu), v sobotu je tam pestré buffé, ktoré je lákavé nie len pre milovníkov čínskej kuchyne. (sú tam aj bežné veci ako rezne, hranolky, zemiaky, kuracia pečienka, zákusky, ovocie). Cena pre dospelého je 7,90, deti do 10r. 4,50 € a jesť sa môže, koľko hrdlo ráči, nápoje extra. Obedňajší bufet je otvorený do 14:30 a reštaurácia sa zatvára o 15 hod., kedy by bol aj koniec stretnutia. Pre deti doneste pár stolných hier z domu.
Vašu účasť s menom a počtom osôb mi prosím včasne potvrďte cez WhatsApp na čísle 0176 49 12 34 87 (p. Mitrová), prípadne prepošlite túto pozvánku na ďalších známych. Ďakujem a dovidenia / na shledanou :-)

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München